کاربر گرامی  خوش آمدید ... 

تحقیق مقاله لاک پشتان آبی و لاک پشتان زمینی

مشخص نشده
مشخص نشده
8
word
421 KB
16589
قیمت: ۲,۰۰۰ تومان
دانلود مقاله
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه تحقیق مقاله لاک پشتان آبی و لاک پشتان زمینی

  لاک پشتان آبی عموماَ در آب و لاک پشتان زمینی در خشکی زندگی می کنند.این حیوانات توسط پوسته استخوانی که با پولکهایی سخت و بزرگ پوشیده شده ، محافظت می شوند . این حیوانات ، دندان ندارند ، در عوض آرواره هایشان دارای لبه ای سخت مانند منقار پرندگان است . لاک پشتان آبی از گیاهان و حیوانات تغذیه می کنند ، اما لاک پشتان زمینی تنها از گیاهان تغذیه می کنند. هر دو جانور توسط تخمگذاری بر روی زمین تولید مثل می کنند.

  مهاجرت

  آورده اند ، شکم خود را سیر می کنند ، اما برای آشیانه سازی و تخمگذاری به همانجا باز می گردند . برای انجام این کار ، مجبورند مسافتهای غیر قابل باوری در اقیانوسهای آزاد طی کنند . دانشمندان رد بسیاری از لاک پشتها را در طی مهاجرت های طولانیشان گرفته اند ، اما هنوز هیچکس نمی داند آنها چطور از عهده دریانورئی بر می آیند.

   

  مار ها
  گرچه مارها دارای پا نیستند ولی قادرند بسیار سریع حرکت کنند و اغلب شناگران خوبی هستند . همه مارها گوشتخوارند و طعمه خود را توسط حس بویایی و یا حس ارتعاش ، شکار می کنند. آنها تمام شکار خود را با جابه جا کردن آرواره پایینی و گشودن دهان بطور وسیع به یکباره می بلعند . اکثر مارها مانند دیگر خزندگان تخم می گذارند.

  مارهای چمباته زن


  مارهای چمباته زن بزرگترین مارهای دنیا هستند و شامل پیتونها و بواها می باشند. آنها غیر سمی هستند و حیوانات دیگر را با فشار دادن و له کردن از پا در می آورند. مارهای جمع شونده دور شکار خود می پیچند و بتدریج حلقه راتنگ تر می کنند تا حیوان خفه شود آنها نیز مانند مارهای دیگر قادر به جویدن نیستند و شکار خود رابه یکباره می بلعند.

  مار های زهری


  حدود 700 گونه از 3200 گونه مارهای دنیا زهری هستند و شامل چندین مار هستند که می توانند انسان را به هلاکت برسانند . یک مار زهری سم خود را از طریق نیشهایش که یا توخالیند و یا شیار دارند تزریق می کند. وقتیکه زهر تزریق شد مار به انتظار می نشیند تا قربانیش قبل از بلعیده شدن بمیرد

   

 • فهرست و منابع تحقیق مقاله لاک پشتان آبی و لاک پشتان زمینی

  فهرست:

  لاک پشتان آبی و لاک پشتان زمینی

  مارهای چمباته زن

  مارهای زهری

  موش

  خرگوش

  منبع:

  ندارد.

تحقیق در مورد تحقیق مقاله لاک پشتان آبی و لاک پشتان زمینی, مقاله در مورد تحقیق مقاله لاک پشتان آبی و لاک پشتان زمینی, تحقیق دانشجویی در مورد تحقیق مقاله لاک پشتان آبی و لاک پشتان زمینی, مقاله دانشجویی در مورد تحقیق مقاله لاک پشتان آبی و لاک پشتان زمینی, تحقیق درباره تحقیق مقاله لاک پشتان آبی و لاک پشتان زمینی, مقاله درباره تحقیق مقاله لاک پشتان آبی و لاک پشتان زمینی, تحقیقات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله لاک پشتان آبی و لاک پشتان زمینی, مقالات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله لاک پشتان آبی و لاک پشتان زمینی
امتیاز کاربران: 

دریافت لینک دانلود به صورت خودکار بلافاصله پس از پرداخت

امکان پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شتاب

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول