کاربر گرامی  خوش آمدید ... 

تحقیق مقاله برآورد(تخمین) هزینه

مشخص نشده
مشخص نشده
9
مشخص نشده
27 KB
19358
قیمت: ۲,۰۰۰ تومان
دانلود مقاله
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه تحقیق مقاله برآورد(تخمین) هزینه

  مقدمه:

  در نظر گرفتن و طرح هزینه ها که مستلزم بر آورد دقیق و کامل هزینه هاست از میان فرآیندها متعدد و مختلف دست کم یک فرآیند. منحصر بفرد نسبی است. برآورد کردن هزینه های یک سیستم ماشینی که در حال کار کردن است یک کار نسبتا راحتی است. میزان نقل و انتقال (کارکرد) مواد یا مصالح کاری برای فرآیندها و سیستم های  مختلف و کارکرد خود مصالح(قطعات) شناخته شده و موجود می باشند. هزینه های استهلاک ( بر اثر ضربه خوردن یا کوبیده شدن)یک قطعه که به آسانی به دست می آید و قیمت یا هزینه ی ساعتی (ساعت زمان کار) ماشین در حال با توجه به کارکرد آن ماشین در هر شغل کارگاهی بدست می آید. این اطلاعات و داده ها ، تنها با درنظر گرفتن نقشه ای از یک ماشین (قطعه) در حال کارکرد،شما را در محاسبه کامل و دقیق هزینه های یک ماشین در حال کارکرد کمک می کند . برای فرآیندها و سیستم های  دیگر ،به عبارتی ، روش تخمین و برآورد این هزینه ها پیچیده تری می شودو معمولا یک قطعه با متعلقات آن سیستم باید بازدید شود. این می تواند خیلی زود مشکلی را در مراحل طراحی بوجود آورد بدون اینکه نقشه و طرح نهایی آن بیرون بیاید یک ایراد را متوجه آن نقشه یا طرح کند. ایراد و نقص قطعه بستگی به حجم کاری پروژه ای که ماشین در آن کار می کند و همچنین زمانی که لازم است آن ماشین تحویل گرفته شود دارد.

  74

   

  این فصل برآورد هزینه های آرپیچر (روتور) را اراﺋه میدهد به جهت پخش و انتشار قطعات سرهم بندی شده سیستم هایی که در انبارگذاشته شده اند و در فصل سوم درمورد آنها به صورت مسبوطی توضیح داده شده است. این هزینه ها مطابق و قوانین صنعتی و جریان عمل ساتکون می باشد. پنج فرآیند مهم (سیستم های مهم) که قواعدشان مشابه و مطابق با این قواعد و قوانین می باشند در جدول ۴۰۱ نشان داده شده اند. سه ردیف بالا تمرینات و اعمال جاری هستند که در فصل ۲توضیح داده شده اند.چهار ردیف دیگر سیستم های هستند (فرآیند های هستند) که از تکنیک ریختگی فلز مس (ریخته گری مس) در آنها استفاده می شودو در فصل سوم توضیح داده شد . ردیف پایین این اقلام یک فرآیند کارخانه ای جدید است که در فصل سوم بسط داده شده است . هزینه های آرپیچر در جدول لیست بندی شده که این لیست بندی فقط برای هسته ،منقطه قطعات و قطعات سرهم بندی انجام شده بجزء در مورد اعمال صنعتی که فقط قیمت هسته لیست می شود. ستون کاربرد ( کارکرد) این قطعات نشان دهنده ی کیفیت ناشی از این سیستمها(فرآیندها) در قطعات و اقلامی که تحت اثر نیروی کشش قرار دارند. و همراه با روتور(آرپیجر) فابریکت شده اند و آن را نگه می دارند می باشد.این رابطه مستقیمی دارد با بیشترین چگالی نیرویی که موتور می تواند برای چرخاندن آن روتور استفاده کند.

  همه قیمتهایی که در این فصل اراﺋه شده اند (از قطعات ذکر شده)، همه آن چیزی نیستند که در این قضیه جای گرفته اند و به دلایل محرمانه ای ذکر نشده اند . ایرادهای که می توان در این موضوع جای بگیرد و نوشته شود اکثرا مربوط به هزینه های جدید سیستم ها و فرآیندهای در حال انتشار می باشد. به شکل ضمیمه c.

   بخش ۲-۴ . هزینه های تخمین زده شده برای سیستم های جدید را به صورت جزﺋی(جزﺋیات)اراﺋه می دهد، و ایراد قطعات و تخمین زمان سرهم بندی (مونتاژ) قطعات و ماشین های در حال کار کرد را بدست می دهد

  بخش ۳-۴. هزینه رانندگان و اپراتوران این سیستم ها را در چهار ردیف بالا جدول ۳-۴ توضیح می دهد  و تشابه آنها را با سیستم های جدید نشان می دهد.

  بخش۲-۴. تخمین هزینه هابرای سیستم های جدید سرهم بندی شده ای که انبار شده و منتشر میشوند.

  تخمین هزینه ها برای سیستم هایی مورد هدف است که این برآوردها ترکیبی از ایرادات (مشکل) قطعه در شکل اصلی سیستم هایی که مورد استفاده قرار می گیرند، زمان کاری ماشین های در حال کار برای ماشین های قبل از سرهم بندی شدن (مونتاژ) محاسبه میشود .

  صفحه سوم 

  و یک تخمین حد بالایی یرای هزینه انبار این سیستم ها که باید پخش شوند زده می شوند. مثلا گارانی به فروش(دریافت تقاضا برای تعمیر)برای پروژه ای که در حال اجرا است در حجم ۲۰۰ تا ۵۰۰ آرپیچر(روتور) در سال تخمین زده شده است. که بیشتر از این نمی تواند تحویل بگیرد. سرمایه گذاری برای قطعات که باید ریخته گری شوند(ریخته گری فلزات) به عنوان مثال،۱۱ هفته برای تحویل یک قطعه نمونه ریخته گری شده و ۹ هفته برای تحویل اصل قطعه بعد از تاﺋید نمونه اول ریخته گری شده تخمین شده است.

  سرمایه گذاری قطعات ریخته گری شده مذکور برای هسته ایمپلرها بستگی به شکل هندسی موتور استارتر یا ژنراتور دارد. هسته هایی که به شکل (به صورت) شیار باز با شیار ضخیم طراحی می شوند بستگی به یافتن بهترین راه استفاده از رمزهای آن دارد.

 • فهرست و منابع تحقیق مقاله برآورد(تخمین) هزینه

  فهرست:

  ندارد.
   

  منبع:

  ندارد.

کلمات کلیدی:  N/A
تحقیق در مورد تحقیق مقاله برآورد(تخمین) هزینه, مقاله در مورد تحقیق مقاله برآورد(تخمین) هزینه, تحقیق دانشجویی در مورد تحقیق مقاله برآورد(تخمین) هزینه, مقاله دانشجویی در مورد تحقیق مقاله برآورد(تخمین) هزینه, تحقیق درباره تحقیق مقاله برآورد(تخمین) هزینه, مقاله درباره تحقیق مقاله برآورد(تخمین) هزینه, تحقیقات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله برآورد(تخمین) هزینه, مقالات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله برآورد(تخمین) هزینه
امتیاز کاربران: 

دریافت لینک دانلود به صورت خودکار بلافاصله پس از پرداخت

امکان پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شتاب

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول