تحقیق مقاله معرفی سایت های برتر حسابداری

تعداد صفحات: 12 فرمت فایل: مشخص نشده کد فایل: 23650
سال: مشخص نشده مقطع: مشخص نشده دسته بندی: حسابداری
قیمت قدیم:۸,۵۰۰ تومان
قیمت: ۶,۰۰۰ تومان
دانلود مقاله
کلمات کلیدی: N/A
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه تحقیق مقاله معرفی سایت های برتر حسابداری

  www.accountancymagazine.com/

  سایتی که در این‌جا به معرفی آن پرداخته می‌شود مربوط به مجله حسابداری به نام Accountancy Magazine می‌باشد. در این سایت می‌توان به مطالب آخرین شماره مجله، آرشیو شماره‌های پیشین، اخبار، مقالات تجاری، گزارش‌های مالی، تمرینات، امور مالیاتی، تکنولوژی، قوانین و برنامه‌ریزی جهانی، Index الفبایی مطالب مجله، امکانات جستجو در سایت، امکان ثبت نام در سایت، Link  به سایت‌های مرتبط، گزارش از بورس جهانی، آموزش روش‌ های نوین حسابداری و مطالب آموزشی و تحقیقاتی دسترسی پیدا کرده و از آن‌ها بهره برد.

   http://www.accounting.utoledo.edu/

  دپارتمان حسابداری دانشگاه Toledo را می‌توان در این سایت مشاهده نمود. آموزش در مؤسسه، برنامه‌های آموزشی، مجله‌های منتشر شده درباره حسابداری، دانشجویان، فارغ التحصیلان، آزمون‌های پیشرفته و Link‌های معرفی شده را می‌توان از عناوین مندرج در سایت نام برد.

  http://higher.waldenu.edu/

  در این سایت به معرفی دپارتمان حسابداری دانشگاه WALDEN پرداخته می‌شود. برنامه‌های آموزشی، معرفی هیأت علمی‌دانشکده حسابداری و تحقیقات انجام گرفته در دانشکده از عناوین مندرج در سایت می‌باشند.

  http://aaahq.org/pubs/acctrev.htm

  این سایت به انجمن حسابداری امریکا AAA تعلق دارد. در این سایت ژورنال تخصصی منتشر شده توسط این انجمن معرفی می‌شود که می‌توان از آن برای مطلع شدن از آخرین اخبار و تغییرات درباره حسابداری در جهان بهره برد. هم‌چنین سایت‌هایی در این سایت معرفی  شده اند که می‌توان از آن‌ها نیز برای کسب اطلاعات بیش‌تر در این زمینه استفاده کرد.

  www.aprido.com/accounting.php

  استانداردها و قوانین بین‌المللی حاکم بر اصول و روابط حسابداری و حسابرسی را می‌توان در این سایت مشاهده کرد. این سایت به ارائه کلیه اصول و قواعد حاکم بر زیرمجموعه‌های مختلف این علم می‌پردازد.

  http://www.accountingresearchmanager.com/

  در سایتی که در این‌جا به معرفی آن پرداخته  می‌شود مؤسسه آموزشی و تحقیقاتی CCH به معرفی خود و ارائه مطالبی درباره فعالیت‌هایی که در آن انجام می‌شود می‌پردازد. اهمّ فعالیت‌های سایت درزمینه حسابداری و امور مالیاتی می‌باشد. می‌توان تحقیقات، مقاله‌ها، اخبار، امکانات عضویت در سایت، مرکز آموزش الکترونیک حسابداری و مطالب دیگر در این زمینه را در این سایت مشاهده نمود.

  http://www.iranianica.com/

  حسابداران خبره ایران نام انجمنی از حسابداران رسمی‌و کارکشته ایرانی است که در این سایت به معرفی خود و فعالیت‌های انجام گرفته در آن انجمن می‌پردازند. در این سایت به معرفی ماه‌نامه حسابدار که توسط این انجمن منتشر می‌شود پرداخته شده است، هم‌چنین معرفی انجمن و تاریخچه آن، ارکان انجمن، اعضای انجمن، مؤسسات حسابرسی، انتشارات انجمن، آموزش و سمینارهای برپا شده توسط انجمن را می‌توان از عناوین مطرح شده در سایت نام برد.

  http://www.iacpas.org/

  جامعه حسابداران رسمی‌ایران مبادرت به تأسیس این سایت به منظور اطلاع‌رسانی و معرفی فعالیت‌های خود نموده اند. در این سایت امکان ثبت نام و عضویت برای حسابداران رسمی‌فراهم آمده است، هم‌چنین مطالب آموزشی درباره حسابداری، اخبار و گزارش آخرین رویدادها در زمینه حسابداری و نیز معرفی و توضیحاتی درباره انجمن را می‌توان در این سایت مشاهده نمود.

  http://accountancy.blogsky.com/

  حسابرسی و روش‌های انجام آن را می‌توان در این وبلاگ مورد مطالعه قرار داد. امکان پرسش و پاسخ در زمینه حسابداری، آرشیو مطالب، Link‌های پیشنهادی، آموزش اصول حسابرسی و حسابداری و مقالاتی در زمینه حسابداری را می‌توان از سایر مطالبی نام برد که در این سایت به چشم می‌خورد.

  http://www.mefa.gov.ir/index.asp

  این سایت، سایت رسمی‌وزارت امور اقتصاد و دارایی ایران می‌باشد. در این سایت می‌توان خبرها و رویدادهای اتفاق افتاده در زمینه کاری این وزارت خانه را مشاهده کرد. تاریخچه وزارت خانه، اهداف و وظایف، سیاست‌ها، مسئولین، تحول اداری، معرفی بانک توسعه، خدمات داخلی وزارت خانه، چارت سازمانی، زیر مجموعه‌ها، مؤسسات وابسته، دریافت فرم‌های مورد عمل، مستندسازی روش‌های انجام کار، آگهی‌ها، اخبار اقتصادی، اخبار فناوری اطلاعات، اخبار انتصابات، بخشنامه‌ها، موافقت نامه‌ها، آرشیو، امکانات جستجو در سایت، مالیات مستقیم،  محاسبات عمومی‌، برنامه پنج ساله سوم، سرمایه گذاری، مصوبات، لوایح، معرفی پروژه‌ها، کتابخانه. معرفی Link‌های دیگر را می‌توان از عناوین مندرج در این سایت نام برد.

 • فهرست و منابع تحقیق مقاله معرفی سایت های برتر حسابداری

  فهرست:

  ندارد.
   

  منبع:

  ندارد.

تحقیق در مورد تحقیق مقاله معرفی سایت های برتر حسابداری, مقاله در مورد تحقیق مقاله معرفی سایت های برتر حسابداری, تحقیق دانشجویی در مورد تحقیق مقاله معرفی سایت های برتر حسابداری, مقاله دانشجویی در مورد تحقیق مقاله معرفی سایت های برتر حسابداری, تحقیق درباره تحقیق مقاله معرفی سایت های برتر حسابداری, مقاله درباره تحقیق مقاله معرفی سایت های برتر حسابداری, تحقیقات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله معرفی سایت های برتر حسابداری, مقالات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله معرفی سایت های برتر حسابداری ، موضوع انشا در مورد تحقیق مقاله معرفی سایت های برتر حسابداری
ثبت سفارش
عنوان محصول
قیمت