تحقیق مقاله رایگان تاریخچه شرکت ملی حفاری ایران

مشخص نشده
مشخص نشده
5
word
29 KB
10092
قیمت: ۰ تومان
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه تحقیق مقاله رایگان تاریخچه شرکت ملی حفاری ایران

  شرکت ملی حفاری ایران طبق بند (الف)ماده (5) قانون اساسنامه شرکت ملی نفت ایران به صورت شرکت سهامی خاص و به عنوان شرکت فرعی شرکت ملی نفت ایران در تاریخ 1/10/1358 به فرمان رهبر فقید انقلاب اسلامی امام خمینی (ره)تشکیل و به شماره 870/943 به ثبت رسید .مرکز اصلی شرکت در اهواز است و شرکت میتواند شعب و یا  نمایندگیهائی برای اجرای عملیات خود در داخل وخارج کشور تاسیس نماید .

  آشنایی با شرکت ملی حفاری ایران 

  سخن اول

  شرکت ملی حفاری ایران در طول سالهای گذشته با سرمایه گذاری در امر آموزش در کلیه رشته های عملیاتی و فنی قادر گردید تعداد دستگاه های حفاری را به 46 دستگاه شامل 42 دستگاه حفاری خشکی و4 دستگاه حفاری دریایی برساند . شرکت ملی حفاری با استفاده از روشهای نوین مدیریت و به کار گیری تجارت مهندسین و متخصصین مجرب با اندوخته های علمی / تجربی بیش از 90 سال در صنعت نفت ایران راسا عملیات پیچیده حفاری در دریا و خشکی را با کلیه خدمات فنی خفاری مربوطه انجام می دهد .

  حوزه فعالیت

  شرکت ملی حفاری ایران به لحاظ دامنه عملیاتی از بزرگترین شرکتهای فرعی شرکت ملی نفت ایران محسوب شده واز شمالی ترین مناطق ( سرخس، خانگیران ) مرکزی ، غرب ، جنوب غربی ، تا جنوبی ترین مناطق ( پارس جنوبی ) و به طور کلی در بیش از ده استان کشور که امکان استحصال نفت و گاز وجود دارد فعالیت می نماید .

  خدمات فنی حفاری

  صنعت حفاری از جمله صنایع زنجیره ای است که از بهم پیوستن تخصصهای مختلفی معنا می یابد . خدمات فنی شرکت ملی حفاری ایران امروزه این افتخار را دارد که عملابا در اختیار داشتن تجهیزات وماشین الات پیشرفته این خدمات و سرویس های فنی را با بهره گیری از کارشناسان مجرب در طول عملیات حفاری چاه های نفت و گاز با کیفیت مطلوب ارائه میدهد . این خدمات که از حفاری تا بهره برداری از چاه ادامه می یابد شامل : خدمات نمودار گیری ، سیمان کاری انواع جدارها ، اسید کاری ، لوله گذاری چاه ، نصب ویزه، چاه پیمایی و تکمیل چاه ، ازمایش و تعیین بهره دهی چاه ، حفاری با هوا ، تزریق نیتروژن ، برنامه ریزی و سرویس صنایع ،تعمیر چاه با لوله مغزی سیار و حفاری افقی و جهت دار میباشد .

  بازار یابی و امور بین الملل

  درراستای اجرای سیاستهای صدور خدمات فنی مهندسی شرکت ملی حفاری ایران نسبت به انجام فعالیتهای برون مرزی بویژه در چار چوب پروژه های بیع متقابل و شرکت در مناقصات بین المللی به منظور عملیات حفاری و خدمات فنی مربوط و همچنین مشارکت با شرکت های معتبر بین المللی در امر حفاری چاههای نفت و گاز اقدامات مثبتی بعمل آمده که در این رابطه بیش از 50 مورد قرار داد و زمینه های مشارکت فراهم گردیده است .  

  ویژگی ها و مزیت های شرکت ملی حفاری ایران

  امروزه شرکت ملی حفاری ایران با دارا بودن منشور کار بعنوان یکی از مجموعه های صنعتی بزرگ و بین المللی در سطح جهان مطرح است و در این راستا ویژگی های منحصر  بفردی را بعنوان نوعی از فرهنگ سازمانی در شرکت رشد وتوسعه داده است که بصورت محوری میتوان به رعایت اصول ایمنی ، همبستگی ، همدلی ، وحدت کارکنان ومدیریت ، سرعت و دقت در انجام امور عملیاتی ، خدمات فنی ، مهندسی و پشتیبانی ، بهره گیری از آخرین دستاورد های علمی / صنعتی در زمینه حفاری و خدمات فنی وابسته به آن ، آموزش مستمر کارکنان و کسب مهارتهای و عملی در تمامی سطوح کاری ، توجه به خواستههای مشتریان و متقاضیان و کوشش در اصلاح روشها برای ارتقاء کیفیت خدمات مربوط ، اشاره نمود.رعایت و بکار گیری شاخصهای مذکور، موجب گردید تا این شرکت از مزیت های و ویژگی های خاصی برخوردار گردد که مهمترین آنها عبارتند از : داشتن نیروی انسانی سخت کوش ، ماهر ومتخصص پائین بودن نرخ های حفاری چاههای نفت و گاز توسط این شرکت، در اختیار داشتن کلیه تجهیزات و ماشین آلات فنی .

  حفاری در ایران یعنی حفاری در تمامی نقاط بیشتر جهان شرکت ملی حفاری ایران یعنی 40 شرکت در یک شرکت .

  بکار گیری فن آوری نوین در صنعت حفاری

  تکنولوژی حفاری یکی از روز آمد ترین فن آوریهای صنعتی در جهان است و ضرورت به کارگیری روشها جدید حفاری ، یکی از ابزارهای مهم برای حضور در عرصه های بین المللی و رقابت با شرکت های بزرگ نفتی جهان بشمار می رود که این امر از ابتدای تاسیس شرکت به عنوان یکی از برنامه های اساسی دنبال گردید . در این راستا ضمن آموزش نیروی انسانی متخصص ، تجهیزات و ماشین آلات مختلفی خریداری و به کار گرفته شده است . 

 • فهرست و منابع تحقیق مقاله رایگان تاریخچه شرکت ملی حفاری ایران

  فهرست:

  ندارد
   

  منبع:

  ندارد

تحقیق در مورد تحقیق مقاله رایگان تاریخچه شرکت ملی حفاری ایران , مقاله در مورد تحقیق مقاله رایگان تاریخچه شرکت ملی حفاری ایران , تحقیق دانشجویی در مورد تحقیق مقاله رایگان تاریخچه شرکت ملی حفاری ایران , مقاله دانشجویی در مورد تحقیق مقاله رایگان تاریخچه شرکت ملی حفاری ایران , تحقیق درباره تحقیق مقاله رایگان تاریخچه شرکت ملی حفاری ایران , مقاله درباره تحقیق مقاله رایگان تاریخچه شرکت ملی حفاری ایران , تحقیقات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله رایگان تاریخچه شرکت ملی حفاری ایران , مقالات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله رایگان تاریخچه شرکت ملی حفاری ایران

دریافت لینک دانلود به صورت خودکار بلافاصله پس از پرداخت

امکان پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شتاب

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول