تحقیق مقاله اصول مدیریت کارآموزی

مشخص نشده
مشخص نشده
8
مشخص نشده
39 KB
23588
قیمت قدیم:۴,۰۰۰ تومان
قیمت: ۳,۰۰۰ تومان
دانلود مقاله
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه تحقیق مقاله اصول مدیریت کارآموزی

  مقدمه :

  امروزه سازمانها با شرایط محیطی و فن آوری مختلف روبرو هستند و مدیرانی موفق هستند که بتوانند شرایط درون سازمانی خود را به خوبی تشخیص داده و همچنین با بهره مندی از مهمترین نظریه ها و اصول مدیریت ، از مناسب ترین آنها به منظور افزایش بهره وری و حفظ حیات سازمان خود استفاده کنند زیرا بکارگیری صحیح نظریه ها و اصول مختلف در شرایط محیطی مختلف هنر مدیریت است .

  این مجموعه برای استفاده کنندگان در مقطع کاردانی و بر اساس سر فصل ( گزارش کار آموزی ) جمع آوری شده که در آن مهمترین نظریه های سازمان و مدیریت و مقایسه آنها با عملکرد شرکت صانع گیتی ارائه گردیده است .

  فصل اول :

  تاریخچه محل کارآموزی و دوایر مدیریت های زیر مجموعه :

  شرکت صانع گیتی در سال 1375 تاسیس شد و تاریخ بهره برداری آن 15/5/81 بود که محصول آن تولید ورق می باشد .

   

  اساسنامه شرکت :

  به علت محرمانه بودن رویت اساسنامه از نظر مسئولین مربوطه ممکن نبود .

  خدمات رفاهی و بیمه پرسنلی :

  این کارخانه خدمات و رفاهی مناسب و رفاهی خوبی نسبت به شرکت های موجود در منطقه ارائه می کند که عبارتنداز : سرویس ایاب ذهاب ، تحویل غذای روزانه ( شام ناهار و چای ) و رستوران کارخانه به کل پرسنل ، پرداخت وام ضروری ، پاداش های موردی ، لوازم ایمنی ، اختصاص اماکنی از قبیل نمازخانه ، رختکن به کارگران و هدیه های مدیریتی کارخانه هر 6 ماه یک بار به مدیران . بیمه و خدمات پرسنلی هم طبق قانون پرداخت می شود و کلیه کارکنان این واحد  تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند .

   

  نیروهای انسانی در محل کارآموزی :

  وضعیت نیروی انسانی به تفکیک از لحاظ تعداد در مدیریت ها و دوایر و سایر سطوح سازمانی از نظر جنسیت ، تحصیلات ، وضعیت تاهل ، سنوات ، کاری ، سن و وضعیت حقوق و مزایا و غیره .

  در این واحد صنعتی کل پرسنل 45 نفر ، 40 نفر مرد با آمار دفتر مرکزی و 5 نفر زن مشغول بکار هستند که 35 نفر مستقیماً در تولید و بقیه در قسمت پشتیبانی هستند .

  سطح سواد :

  فوق لیسانس دو نفر – لیسلنس 5 نفر می باشند دیپلم 30 نفر و زیر دیپلم 8 نفر می باشند.

  تعدا متاهلین : 38 نفر

  تعداد مجردین : 7 نفر می باشد .

   

  وضعیت حقوق و مزایا :

  کارگران بر حسب قانون کار حقوق دریافت می کنند . مسئولین و سرپرستان طبق قانون کار و افزایش حقوق و بنابر تصمیم مدیریت کارخانه و بر مبنای نوع شغل و مدارک تحصیلی حقوق دریافت می کند .

   

  تنظیم گروههای شغلی در محل کارآموزی :

  تنظیم گروههای شغلی و تهیه نمودار به تفکیک در روابط با موارد فوق و ارائه

  ضروری ، وام ، حق جذب ، تغییرات ماهانه همراه با جدول موجود در قوانین و مقررات و جداول محل کارآموزی و مقایسه آنها با هم .

  حقوق و نظام پرداخت این واحد به حق بیمه طبق قانون کار پرداخت می شود و یک چهارم حقوق به عنوان مساعده در 15 هر ماه و بقیه حقوق در پایان ماه پرداخت می شود . نحوه پرداخت به کارگران از طریق حساب بانکی اعمال می شود به این صوذرت که برای تمام کارگران حساب پس انداز ایجاد می شود و حقوق به حساب آنهاواریز و تز طریق دفترچه یا کارت اعتباری دریافت می شود . پرداخت وام های خرید خودرو وام ضروری و خرید خط تلفن همراه در این واحد صورت گرفته است . به طوریکه وام ضروری به صورت نوبتی نسبت به ورود کارخانه کارکنان پرداخت می شود و به صورت اقساطی از حقوق کسر می شود . وام خودرو به سرپرستان و مهندسین پرداخت می شود .

  صدور احکام :

  نحوه صدور احکام داخلی کارکنان و نحوه اعطای رتبه ، مرتبه ، گروه ، درجه خدمتی ، ارتقا حقوقی حق جذب و غیره از بالاترین رده ت پایین ترین رده آن در محل کارآموزی به همراه فرمهای مربوطه . چون طبقه بندی مشاغل در این واحد صورت نگرفته اعطای رتبه و درجه و ارتقای حقوقی صدور احکام و غیره از طریق تشخیص مدیریت داخلی کارخانه انجام می شود .

   

   

   

   

  روش نگهداری موجودی کالا و ارزیابی آنها :

  قیمت بر اساس روش میانگین و مستقیم است و بر اساس روش fifo  و lifo ارزیابی می گردد .

  نحوه ثبت حسابها در حسابداری بازرگانی صنعتی و سر فصل حساب ها در محل کارآموزی . سیستم به صورت کامپیوتری می باشد و دفاتر در دفتر مرکزی شرکت به صورت ولتی نیز نوشته می شود که از اشتباه و از بین رفتن اطلاعات جلوگیری می شود.

  نحوه یا صلاح حسابها در دوره مالی مانند محاسبه و ذخیره استهلاک و انوع دارایی ها و غیره .

  تنظیم صورت مغایرات بانکی، تراز آزمایشی ،صورت حساب سود و زیان ، تراز نامه ، کاربرگ ده ستونی ، صورت حساب سرمایه ، صورت سود انباشته ، نحوه ی تقسیم سود و زیان ، نحوه ی تقسیم اظهار نامه مالیاتی ، نحوه ی تنظیم گردش وجوه نقد ، نحوه ی تنظیم صورت تغییرات در وضعیت مالی .

   

  همانطور که گفته شد دفاتر حسابداری عمدتاً در دفتر مرکزی انجام می شود و سیستم حسابداری و عملیات فوق الذکر کامپیوتری و دستی انجام می شود . نحوه ی خرید مواد ، کالا ، تدارکات در مل کارآموزی .        

 • فهرست و منابع تحقیق مقاله اصول مدیریت کارآموزی

  فهرست:

  ندارد.
   

  منبع:

  ندارد.

کلمات کلیدی:  N/A
تحقیق در مورد تحقیق مقاله اصول مدیریت کارآموزی , مقاله در مورد تحقیق مقاله اصول مدیریت کارآموزی , تحقیق دانشجویی در مورد تحقیق مقاله اصول مدیریت کارآموزی , مقاله دانشجویی در مورد تحقیق مقاله اصول مدیریت کارآموزی , تحقیق درباره تحقیق مقاله اصول مدیریت کارآموزی , مقاله درباره تحقیق مقاله اصول مدیریت کارآموزی , تحقیقات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله اصول مدیریت کارآموزی , مقالات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله اصول مدیریت کارآموزی

دریافت لینک دانلود به صورت خودکار بلافاصله پس از پرداخت

امکان پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شتاب

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول