تحقیق مقاله رایگان سخن سنجی را در حداقل نگه دارید

مشخص نشده
مشخص نشده
2
مشخص نشده
30 KB
23801
قیمت: ۰ تومان
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه تحقیق مقاله رایگان سخن سنجی را در حداقل نگه دارید

  وقتی نوجوان بودم ، مادرم گفت که ، بالای زانوی پای من بهتر از خواهرم است ، ولی زیر زانوی پای خواهرم از من بهتر است . برآشفته شدم که وی می توانست سرد ، بی وفا و قضاوتی باشد ، حتی اگر نظریاتش فرضاً منصفانه باشد. هرگز این را فراموش نکردم .

  بزرگسالان معمولاً ناآگاه از تاثیر مخرب سخنان بی دقت شان هستند ، که می توانید آسیبی غیر قابل باور ایجاد کنند. حتی گاهی اظهار ناهنجار بیان شده بالودگی به شک به خود امکان ریشه گرفتن بدهد، و هم دختر و هم پسر به انتقاد حساس تر از اکثر بزرگسالان هستند. سخن سنجی و نقد دائم نه فقط شک به خود را در افکار القا می کند بلکه در مورد سر خورده کردن والدین هم احساس گناه و خجالت می کنند. اگر دختری نتواند خشنود باشد ، خود را ناامید قلمداد می کند . در نهایت احساس بی مصرفی و طرد شدگی می کند ، هر چند آن را احتمالاً پنهان می کند.

  در دختران ، این حس خجالت می تواند مسیرهای خطرناکی بگیرد و باعث شود خود را از طریق کمال گرایی تحصیلی یا جستجوی بدنی کامل – یا حتی در صورت حس در صورت حس کاملاً بی ارزشی احساس ضربه به خود کند- اثبات کنند.

  والدین

  بر یک  رفتار در یک سازمان تمرکز کنید و بقیه را نادیده بگیرید. باز کردن انتقاد باعث می شود دخترتان دلخور و فاقد حس همکاری شود.

  مثبت را accentuate بر آنچه می خواهید انجام شود تمرکز کنید و یک روزی را انتخاب کنید که فقط روی چیزهای خوب نظر می دهید

  بکوشید مراقبت و قضاوت و قضاوت را متوقف کنید، چون این به طور ضمن می گوید که در حال کنترل و دچار عدم اعتماد هستند

  عبارت های تحقیر کننده را از سر دور کنید (اهمیتی ندارد چقدر عصبی هستند) ، مثل نمی توانم تو را هر جایی ببرم ،‌" امیدوارم هرگز به دنیا نمی آمدی" ، و "مرا بیمار کردی".

   

  معلمان

  سخنان معلمان به اندازه سخن هیچ کس آسیب نمی زند

  شوخی ، طعنه ، ریشخند ، فریاد و سرزنش جواب های دندان شکن اند که ضربه می زنند ، تنزل می دهند ، آسیب می زنند و تمسخر می کنند . استقلال ، نوآوری و اخلاقیات را تضعیف م یکنند هرگز توجیه نمی شوند.

  چهار تحسین را برای باطل کردن آسیب یک انتقاد مخرب می گیرد

  تمام "نکنید ها " را به "بکنید ها " تبدیل کنید.

  شک ها درد آور تر از بدترین صمیمیت هاست : شک به خود دانش آموز را در تنگنا نگهدارید و به هر گرایش به سوی انتقاد به خود گوش دهید.

 • فهرست و منابع تحقیق مقاله رایگان سخن سنجی را در حداقل نگه دارید

  فهرست:

  ندارد.
   

  منبع:

  ندارد.

کلمات کلیدی:  N/A
تحقیق در مورد تحقیق مقاله رایگان سخن سنجی را در حداقل نگه دارید , مقاله در مورد تحقیق مقاله رایگان سخن سنجی را در حداقل نگه دارید , تحقیق دانشجویی در مورد تحقیق مقاله رایگان سخن سنجی را در حداقل نگه دارید , مقاله دانشجویی در مورد تحقیق مقاله رایگان سخن سنجی را در حداقل نگه دارید , تحقیق درباره تحقیق مقاله رایگان سخن سنجی را در حداقل نگه دارید , مقاله درباره تحقیق مقاله رایگان سخن سنجی را در حداقل نگه دارید , تحقیقات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله رایگان سخن سنجی را در حداقل نگه دارید , مقالات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله رایگان سخن سنجی را در حداقل نگه دارید

دریافت لینک دانلود به صورت خودکار بلافاصله پس از پرداخت

امکان پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شتاب

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول