تحقیق مقاله ریواس ها پونتیکوم با ترجمه

تعداد صفحات: 11 فرمت فایل: مشخص نشده کد فایل: 23947
سال: مشخص نشده مقطع: مشخص نشده دسته بندی: مهندسی کشاورزی زراعت
قیمت قدیم:۶,۰۰۰ تومان
قیمت: ۵,۰۰۰ تومان
دانلود مقاله
کلمات کلیدی: N/A
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه تحقیق مقاله ریواس ها پونتیکوم با ترجمه

  ویژگیها ومشخصات فیزیکی:

  رشد چندسال زی تا 2 و 1  متر. پرطاقت درمنطقه 3. در ژوئن شکوفه می کند، وبذرها در ماه ژولای می رسند. گلها هرمافرودیت (هم اندام بر وهم اندام ماده دارند) هستند وبا باد گرده افشانی می کنند. آنها را برای سودمندی شان رتبه 2 از 5 می دهیم.

  گیاه خاک های متعادل (خاک کشاورزی) تا سنگین (خاک رس) را ترجیح می دهند، وبه خاک خوب زه کشی شده نیاز دارند ودر خاک سنگین رس رشدمی کنند. گیاه خاکهای اسیدی، خنثی وبازی (قلیایی) را ترجیح می دهند. می تواند در نیم سایه (بیشه روشن) یا بدون سایه رشدکند. به خاک مرطوب نیاز دارد.

   

  زیستگاه ها و محلهای احتمالی:

  بستر های کشت شده، پوشش زمین

  کاربردهای خوراکی:

  گلها؛ ساقه

  ساقه برگ، پخته یا خام، طعم ترش، به عنوان جانشین میوه ای درکیکهای میوه ای به کارمی روند.

  گل جوان کیسه دار است، پیش ازباز شدن گل کشت می شود، گفته می شود یک بشقاب از خوشمزگی عالی را تشکیل می دهد.

   

  کاربردهای دارویی:

  مولد انقباض ومانع ترشح؛ مسهل؛ شکم درد

  ریواس تاریخچه طولانی وثابت شده از کاربرد گیاهی دارد، تأثیر اصلی اش یک تأثیر مثبت ومتعادل کننده بر کل سیستم گوارشی است. یکی ازپر کاربردترین گیاهان در طب چینی است. گونه های اصلی مورد استفاده ریواس پالماتوم است. اگرچه مواد شیمیایی اش اندکی متغیر است، اینگونه به طور قابل تبدیل به کارمی رود. گزارش دیگری اعلام می کند که این گونه یعنی ریواس پالماتوم فقط مقادیر اندکی ازترکیبات فعال دارویی دربر دارد وبنابراین فقط به عنوان ملین خفیف استفاده می شود.

  ریشه ضد کلسترول، ضدعفونی، ضدقلنج، ضدتومور، مسهل، مولد انقباض ومانع ترشح، آرام بخش، پیشاب آور، ملین، پالاینده، ضد دردشکم و فرح بخش است.

  دوزهای اندک آن به عنوان قابض آرام بخش برای سیستم گوارشی عمل می کند، درحالی که دوزهای بیشتر به عنوان ملین خفیف عمل می کند. ریشه در درمان یبوست مزمن، اسهال، دردهای کلیه وصفرا ومثانه، بواسیر، مشکلات قاعدگی و جوشهای پوستی ناشی از انباشت زهرابه به صورت خوراکی استفاده می شود. این درمان برای زنان حامله یا شیرده، وهمین طور برای بیماران مبتلا به انسداد روده تجویز نمی شود. ازنظر بیرونی، ریشه در درمان سوختگیها کاربرد دارد. ریشه ها در ماه اکتبر از گیاهانی کشت می شود که حداقل 6 ساله اند، بعد برای استفاده در آینده خشک می شوند. علاج هومئوپاتی (جور درمانی) از ریشه خشک شده تهیه می شود. مخصوصاً در درمان اسهال در کودکان درحال دندان درآوردن به کار برده می شود.

   

   

  کاربردهای دیگر

  پوشش زمین

  گیاهان وقتی حدود 8 و 1 متر جدا ازهم فاصله بندی می شوند برای پوشاندن زمین پرورش می یابند.

  جزئیات کشت

  خاک عمیق، بارور، نسبتاً سنگین، غنی ازگیاه خاک، دارای قدرت درخود نگهداری رطوبت، وخوب زه کشی شده درآفتاب یا نیم سایه راترجیح می دهد. درمقابل سایه مقاوم است ولی موقعیت آفتابی راترجیح می دهند. درخاکهای سنگین رس می روید. به حداقل دمای تا c20ْ- پرطاقت است.

  این گونه ها احتمالاً  یک والد از  ریواس X.R  کالتروم است.

  گیاهان این سُرده به نظر می رسد به خرگوشها ایمن باشند.

  به طور آزادانه با دیگر اعضای این سرده هیبرید و پیوندی می شود.

  تکثیر

  بهترین بذر افشانی درپاییز در قالب هوای سردسایه دار صورت می گیرد. بذر همچنین می تواند در بهار درچارچوب سرد بذرافشانی کند. وقتی برای جابه جاسازی به اندازه کافی بزرگ شد، گیاهان بذرزاد را به گلدانهای جداگانه انتقال دهید وآنها را برای اولین زمستان درگلخانه یا چارچوب هوای سرد نگهداری وپرورش دهید، درفصل بهار آنها را دربیرون پرورش دهید.

  (جداول در فایل اصلی موجود است)

 • فهرست و منابع تحقیق مقاله ریواس ها پونتیکوم با ترجمه

  فهرست:

  ندارد
   

  منبع:

  ندارد

تحقیق در مورد تحقیق مقاله ریواس ها پونتیکوم با ترجمه, مقاله در مورد تحقیق مقاله ریواس ها پونتیکوم با ترجمه, تحقیق دانشجویی در مورد تحقیق مقاله ریواس ها پونتیکوم با ترجمه, مقاله دانشجویی در مورد تحقیق مقاله ریواس ها پونتیکوم با ترجمه, تحقیق درباره تحقیق مقاله ریواس ها پونتیکوم با ترجمه, مقاله درباره تحقیق مقاله ریواس ها پونتیکوم با ترجمه, تحقیقات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله ریواس ها پونتیکوم با ترجمه, مقالات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله ریواس ها پونتیکوم با ترجمه
ثبت سفارش
عنوان محصول
قیمت