تحقیق مقاله یک ایده نسبتاً خوب

مشخص نشده
مشخص نشده
6
مشخص نشده
37 KB
24226
قیمت قدیم:۴,۰۰۰ تومان
قیمت: ۳,۰۰۰ تومان
دانلود مقاله
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه تحقیق مقاله یک ایده نسبتاً خوب

  بعد از حدود یک ماه از حمایت کلی تونی بلیر از طرح Millennium domel گفتارش این بود « چرا این گنبد برای ایتالیا خوب است » در تاریخ 24 فوریه سال 1998 در فستیوال Hall در شهر لندن یک آکادمی هندی و نمایشی در زمینه طرح ساختمانی و Millennium به اجرا در آورد مسئله اصلی بحث در زمینه برنامه طرح ریز شده گنبد است . چه انگیزه و نقشه عظیمی برای آن بوده ؟ این فقط یک مسئله روش تحقیقاتی برای معماران نیست بلکه یک سوال اصلی در مورد ارتباطی که می تواند با ایجاد شکل دهی این Millennium تازهاست . چارلز جنکز ، کسی بود که تنها معماران در عمق این مطلب نیستند بلکه مقابله و مخالفت در هنر نقالی ثانویه برای عصر جدید است فکر طرح ریزی شده  او را در زمینه ساماندهی Mellinnium جانی پانژ ، سیمون اسکیز ، استخان بایلی و دیگر همکارانش برای رسیدن بههدف اصلی دنبال کردند . علیرغم دو سال گذشته تلاش و کنکاش تحقیقاتی محاسباتی کلی نقشه برداری و دورنمای آن که خرج کردند حدود 758 میلیون دلار بود . این گنبد هنوز منتظر ایدههای عظیم است tedhuge نقشه کلی این گنبد جالب و عظیم است که ممکن است با14 واحد مختلف یا موادی که برای ایجاد این گنبد بکار رفته باشد . تئاتر فکری میلنیال . طرح 1 و نه تنها یکنواخت بود برای فعالیتهای متفرقه بلکه نتایج بدست آمده شکل های صحیحی رانشان داد که با این گنبد شباهت داشت مثل قدرت فکری هنرمند . در نهایت اگر چه این یک مشکل می توانست باشد اما فقط یک قسمت جذاب ایندر زندگی ما می تواند اضافه شود .

  آیا ما به طور واقعی می توانیم با نورونهای اصلی و تعدادی از محیط ویژه مغزی خود ارتباط برقرار کنیم ؟ من فکر می کنم که علاوه بر ارتباط با ارگانهای جنسی که در بین خانمها و آقایان وجود دارد می توان جالب باشد و می تواند به این مسائل مربوط شود از آنجاییکه این یک سوال جنسی و نیروی فکری و قدرتذهنی است می تواند به دوران تحولات موفقیت آمیز افراد کمک کند داشتن دومقاربت جنسی فقط نیروی رشد و نمو را بر نمی انگیزد بلکه نیروی فکری و مغزی و میل واقعی راایجاد می کند در حدود بیلیون ها سال پیش رشته های DNA رادو به دو آمیزش می دادند برای کاهش این تنزلات محیطی ، به طوریکه مسئله اصلی جنسی یک مسئله مهم است که برای جلب قلب سنگین است . آن افرادی که مرحله بزرگ داشت میلمینال را بر پا کردند هدف داشتند اگر کسی حدود 4 میلیون دلار یا حتی 5 میلیون دلار خرج می کرد به سال 2000 خوش آمد می گفت و موفق بود سپس اینجا باید یک ایده عظیم و اساسی ایجاد نمود برای افرادی که 1000 سال را به وجود می آورد . مسیح کاملاً باافکار مخالف آمیزپیش پا افتاده که به افراد پیشنهاد می شد برای اختلاف پیشنهاد کاملاً مخالف بود . همچنین پاپ ( الکساندر پاپ انگلیس ) همانکسیکه موضوع Mountsinau مثل حضرت موسی را تعیین کرد و به اجرا درآورد . او یک مرد ایتالیایی مشهور اسقف اعظم روم بود که چگونگی ارتباط بادنیای وارونه ( گذشته ) رادر آینده نشان داد علاوه بر این مثل حوادث جهانی که مسائل دینی و مذهبی را نشان می دهد و همچنین گرایش افراد به سوی بت پرستی و قهرمانان خوب را نشان می شود . بنابراین محتویات این داستانها نمی تواند با داستان مسیح ارتباط داشته باشد. یک سوال جالب : آیا در آنجا همبستگی فکری که بتواند اعترافات بیان شده مسیح را که یک فرهنگ جهانی ایجاد کرده وجود دارد ؟ و همچنین آیا ارتباطی میان دید عهد جدید و دنیا و فرهنگ آنها وجود دارد ؟ یا به روش دیگر : آیا داستانی هست که هم معنی و برابر باشد با گفته های عهد عتیق و عهد جدید به طوریکه هنرمندان برای 2000 سال آینده هدایت شوند ؟

  یک پرسش بدیهی دیگر : آیا در آنجا داستانی هست که بتواند باعث رشد پیدایش اسطوره شود ؟ تخصیص کزدن Millinnium هنوز حقایق و بودن الان مارا بیان می کند در غرب و اینکه آن عهد مسیح است ؟ جواب هر یک از سوالهای بالا را شما نمی توانید حدس بزنید این جواب مثبت است . نگرش جهانی نسبت بهداستانهای جهانی از جمله داستانهای مذهبی حدود 5 بیلیون سال گذشته یک انگیزه جدید ایجاد می کند و یک مطلق و سوگ انگیزی که در انتظار جمیز جویس بود . واقعاً این رویدادها و مسائل در عهد مسیح رشد کرد و میزان عظیمی در بودن هستی و پیچیدگی بخشها ( plot ) که حاوی واقعیات و حقایق بود . اگر چه این مسائل به طور دائم و نا تمام بیان نمود . توسط عالمان، دانشمندان ، و عاملان الهیات مثل توماس بری ( نویسنده brainswimme علم داستان جهانی است ) این یک پیدایش عظیم فرهنگی را کامل میکند و باعث تکوین آن می شود . بسیاری از رشته ها و اکثر دانشمندان در عرصه رسمی در این زمینه وجود دارد . بسیاری از پروژه های میلمینال مثل دینامیک زمین در Edinburgh داستانهایی هستند که بدون ایجاد مشکلی برای هنر وجود دارند . این چه پلاتی است و چگونه می توانیم آن را با 14 محیط تازه طرح ریزی شده گنبد وارد کنیم ؟

 • فهرست و منابع تحقیق مقاله یک ایده نسبتاً خوب

  فهرست:

  ندارد.
   

  منبع:

  ندارد.

کلمات کلیدی:  N/A
تحقیق در مورد تحقیق مقاله یک ایده نسبتاً خوب , مقاله در مورد تحقیق مقاله یک ایده نسبتاً خوب , تحقیق دانشجویی در مورد تحقیق مقاله یک ایده نسبتاً خوب , مقاله دانشجویی در مورد تحقیق مقاله یک ایده نسبتاً خوب , تحقیق درباره تحقیق مقاله یک ایده نسبتاً خوب , مقاله درباره تحقیق مقاله یک ایده نسبتاً خوب , تحقیقات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله یک ایده نسبتاً خوب , مقالات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله یک ایده نسبتاً خوب

دریافت لینک دانلود به صورت خودکار بلافاصله پس از پرداخت

امکان پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شتاب

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول