تحقیق مقاله صندوق باز نشستگی

مشخص نشده
مشخص نشده
7
مشخص نشده
44 KB
24366
قیمت قدیم:۴,۰۰۰ تومان
قیمت: ۳,۰۰۰ تومان
دانلود مقاله
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه تحقیق مقاله صندوق باز نشستگی

   در سر تا سر زندگی کاری هر فرد عموماً در نظر می گیرد که یک صندوق بازنشستگی به طور قابل توجه افزون بر ارزش خانه ی یک فرد حداقل چیزی است که لازم دارد .

   

  طرحهای صندوق بازنشستگی

  در هر دو بخش خصوصی و دولتی هم کارمند و هم کارفرما برای رسیدن به این یاری می کنند در هر یک از :

  سطح یاری تعریف شده ( DC ) یا

  سطح کافی برای دادن یک سود تعریف شده ( DB )

  این یاریها در سهام و اوراق بهادار سرمایه گذاری می شوند . سرمایه گذاریهای صندوق بازنشستگی از معافیت مالیاتی در نرخ مناسب برخوردار ی باشد و در نتیجه به عنوان حداکثر سطح یاری ( مثلاً 15 درصد از حقوق ) مجاز توسط خزانه محدود می شوند . در عوض و به منظور حمایت از کشور از سطوح آتی و غیر ضروری پرداخت سود اوراق قرضه ی اجتماعی ، پرداخت بلند مدت صندوق از طریق خرید مستمری در زمان پردات حقوق بازنشستگی تضمین می شوند .

  سطوح تاثیر و یاری ، سرمایه گذاری و به کار گماردن سال پرداخت یا مستمری باید بعد از گرفتنتوصیه ی قابل اعتماد احصائیه و مالی تعیین گردد . چون « مثال Maxwell » و فروش نادرست حقوقهای بازنشستگی فردی ، قانون حقوق بازنشستگی هم انتشار صورت حسابها و اجازه ی رسمی آنهایی که توصیه ی مالی می گیرند را تنظیم می کند .

   

  طرحهای سود تعریف شده ( DB )

  در این طرحها طبق سطح حقوق بازنشستگی تعهدی صورت می گیرد و مجموع سودا یکپارچه می شود تا در بازنشستگی پرداخت شود . سطوح اهدا و بخشش بعد از ارزشیابی هر طرح تنظیم می شود . بر مبنای توصیه هایی که توسط آمار گر به اعضای هیات امنا داده می شود . این تعهد و مسئولیت اغلب از شکل پرداخت عدد کسری تعیین شده مثلاً دو سوم از دستمزد و نگهداری ارزش آن هماهنگ با شاخص قیمت های سالانه است چنین طرحی به عنوان طرح آفرین دستمزد هماهنگ با تغییرات هزینه های زنگی یا ارزش ترازی کردن شناخته می شود . هر یک از چنین طرح حقوق بازنشستگی سرمایه گذاری بودجه از سوی کارکنانش را مدیریت می کند . 

  ملاحظه ی مستمری بگیرانی را می کن که استخدام و مستمری بگیرانش را ترک کرده اند . چنین طرحی توسط صندوقهای بازنشستگی مختلف محلی دولتی LGPS مدیریت می شود . اصلاحات این طرح به موفقیت سرمایه گذاذریهای صندوق اتکا دارد .

   

   طرحهای کمک و بخشش تعریف شده ( DC )

  در این طرح ها حقوق بازنشستگی نهایی در مجموع قابل پرداخت در بازنشستگی توسط موفقیت سرمایه گذاری های صورت گرفته تعیین می شود . سطوح یاری میزان سرمایه گذاری شده را تعیین می کند وقتی بازار بورس سقوط می کند یا وقتی نرخ مستمری اندک است سود بازنشستگی قابل پرداخت کمتر می شود . این فاکتورها که بدان معناست مه مستمری بگیران بازنشسته در حال حاضر از طرحهای DC اغلب فقط 55 درصد از حقوقی را می گیرند که فقط 10 سال قبل انتظارش را داشتند .

   

  طرحهای حقوق بازنشستگی فردی

  این طرح ها به جای این که طرح های شغلی باشند سیاستهای سرمایه گذاری خودشان را دارند که توسط شرکت های بیمهای و بانک ها پیش بینی شده و به عنوان طرح فردی به هر فرد فروخته می شود سود نهایی آن هم به سود بازار و نرخ های سرمایه گذاری بستگی دار .

   

  طرح های بازنشستگی پرداخت به محض این که می روید ( PAYGO )

  در این طرحها بخشش واقعی صورت می گیرد و این طرح ها سودهای تعیین شده را رفع می کنند البته نه از اهداهای قبلی سرمایه گذاری شده بلکه از اهداهای افراد اخیراً استخدام شده در آن شغل .

   

  طرح های بازنشستگی بودجه گذاری نشده

  اعضای این چنین طرح هایی مثل طرح بازنشستگی معلمان ( TPS ) و هم طرح سلامت ملی ( NHS ) در نرخ گذاری برای یک وعده ی دولتی پرداخت های واقعی اهدا را انجام می دهند تا سودهای تعریف شده را در بازنشستگی بپردازند . در بازار بورس هیچ سرمایه گذاری واقعی قرار نمی گیرد . چنین طرح هایی اغلب طرح بودجه گذاری شده ی ملی نامیده می شود .

  سرمایه گذاری یا سودهای سال پرداختی متکی نیستند اما جایی که دولت قضاوت می کند که اصلاحات در استطاعت اش نیست یا سودها آنقدر قیمتدارند که از نقص بودجه ی واقعی رنج می برند .

  اگرچه در پرداخت های سود TPS که در سالهای اخیر در آمد اهدای بسیار زیادی دارد و آمارگر دولت مبنای ارزشیابی بودجه برای طرح بازنشستگی بودجه بندی نشده ی PAYGO را تغییر داده است . بنابراین بهره مندان از مزایای بازنشستگی و سودهای قابل پراخت  به سطوح یاری کنونی و آتی نیروی کار وابسته است . اصلاحاتی مثل سودهای برابر باقی برای شرکای ازدواج نکرده در این چنین طرح هایی دستیابی بسیار دشواری دارند . 

 • فهرست و منابع تحقیق مقاله صندوق باز نشستگی

  فهرست:

  ندارد.
   

  منبع:

  ندارد.

کلمات کلیدی:  N/A
تحقیق در مورد تحقیق مقاله صندوق باز نشستگی, مقاله در مورد تحقیق مقاله صندوق باز نشستگی, تحقیق دانشجویی در مورد تحقیق مقاله صندوق باز نشستگی, مقاله دانشجویی در مورد تحقیق مقاله صندوق باز نشستگی, تحقیق درباره تحقیق مقاله صندوق باز نشستگی, مقاله درباره تحقیق مقاله صندوق باز نشستگی, تحقیقات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله صندوق باز نشستگی, مقالات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله صندوق باز نشستگی

دریافت لینک دانلود به صورت خودکار بلافاصله پس از پرداخت

امکان پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شتاب

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول