تحقیق مقاله کار با دایرکتوری ها

مشخص نشده
مشخص نشده
9
مشخص نشده
63 KB
25211
قیمت قدیم:۴,۰۰۰ تومان
قیمت: ۳,۰۰۰ تومان
دانلود مقاله
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه تحقیق مقاله کار با دایرکتوری ها

   

  نکته:
  • اگر بخواهیم فایل یا فولدری را انتخاب کنیم، می بایست روی آن فقط clik کنیم.
  • اگر بخواهیم آیکون را باز نماییم، روی آن دو بار کلیک می کنیم تا باز شود.
  • برای جابه جایی آیکونها از کلید سمت چپ موس استفاده می کنیم، به صورتی که روی آیکون،click می کنیم و آن را به هر کجای صفحه خواستیم می بریم.
  • وقتی از click راست استفاده می کنیم یک منوی میان بر باز می شود و هر وقت روی هر شیء، click راست کنیم منوی میان برِ به خصوصِ آن باز می شود.
  • برای ایجاد یک دایرکتوری یا فولدر ابتدا بر روی Desktop، کلیک می کنیم و منوی میان بر ایجاد می کنیم، سپس یکی از گزینه ها به نام New را انتخاب می کنیم، وقتی علامت فلش را روی new قرار می دهیم، یک منوی جانبی ایجاد می شود، در این منو، گزینه ای به نام فولدر وجود دارد، که آن را انتخاب می کنیم و روی آن کلیک می کنیم، در این حالت، همیشه ویندوز به عنوان پیش فرض، کلمه New folder را نمایش می دهد. سپس هر کلمه ای را تایپ کنیم، اسم Newfolder حذف خواهد شد و هر وقت کلید Enter را فشار دهیم یا روی آن click کنیم، این کلمه ثبت خواهد شد.
  • برای مرتب کردن آیکونها روی Desktop ،Click می کنیم، منوی میان بر ظاهر می شود، سپس گزینه Arrange Icons را انتخاب می کنیم. منوی جانبی ایجاد می شود که ما گزینهby Name را انتخاب می کنیم و Click می کنیم و سپس می بینیم که آیکونها در جاهای خاصی که از قبل تعیین شده قرار گرفته اند. حال اگر ما گزینه Auto Arrange را انتخاب کنیم، دیگر نمی توانیم جای آیکونها را تغییر بدهیم.

   

   

    خودآزمایی:
  1) منوی میان بر چگونه ظاهر می شود؟

   

  1. با Click کردن بر روی شیء مورد نظر
  2. با Click راست بر روی شیء مورد نظر
  3. با Double Click بر روی شیء مورد نظر
  4. با Drag and Drop بر روی شیء مورد نظر
  گزینه 2  

   

    2) با از بین بردن Shortcut یک برنامه چه اتفاقی می افتد؟

   

  1. برنامه مورد نظر نیز از بین خواهد رفت.
  2. امکان اجرا کردن برنامه وجود نخواهد داشت.
  3. برنامه اجرا می شود ولی امکان بروز مشکلات در آینده وجود دارد.
  4. برنامه از روشهای دیگر، قابل اجراست.
  گزینه 4  

   

    3) برای مرتب سازی Icon ها از چه طریقی باید اقدام کنیم؟

   

  1. Click بر روی Task bar
  2. Click راست بر روی Task bar
  3. Click بر روی Desktop
  4. Click راست بر روی Desktop
  گزینه 4  

   

    پنجره:

   

  در پنجره، در قسمت بالا، آیکون مورد نظر دیده می شود. در سمت راست گزینه هایی را می بینیم که علامت × مربوط به بستن پنجره به کار می رود. گزینه مربع که مربوط به Maxziminze است و گزینه بعدی برای Minimize کردن پنجره به کار می رود.
  در قسمت زیر این نوار، قسمتی است به نام منوبار که باعث می شود تا ما منوهای زیادی را داشته باشیم. در زیر منوبار، قسمتی است به نام آدرس بار، که مشخص می کند که ما عملاً در چه فولدری قرار داریم. در زیر آدرس بار، قسمتی است به نام Tool Bar یا نوار ابزار که معمولاً میان بری است برای عملیات روزمره. در زیر نوار ابزار، قسمتی است که قسمت اصلی پنجره است که آیکونهای مورد نیاز در آن دیده می شود.
  Scroll bar، زمانی ظاهر می شود که تعداد آیکونهای ما زیاد باشد و در فضای محدود پنجره جا نشود، در این صورت به کمک scroll بارها به سمت چپ و راست حرکت می کنیم و بقیه قسمتهای پنجره را مشاهده می کنیم.
  نکته:
  برای بستن پنجره، راههای مختلفی وجود دارد، یکی از آنها استفاده از علامت × می باشد. راه دوم: از راه منوی File، گزینه close را انتخاب می نمائیم. راه سوم: اینکه با استفاده از دبل کلیک روی آیکون بالای پنجره، پنجره را می بندیم. راه چهارم: استفاده از کلیدهای ترکیبی Alt f4 است. راه پنجم: استفاده از کلید های ترکیبی delete وAlt, ctrl است. راه ششم: اینکه در قسمت پایین صفحه کامپیوتر، معمولاً نام آیکون نوشته شده بنابراین روی کلید سمت راست ماوس click کرده، منویی باز می شود و ما گزینه close را انتخاب می کنیم و پنجره بسته می شود.  
 • فهرست و منابع تحقیق مقاله کار با دایرکتوری ها

  فهرست:

  ندارد.
   

  منبع:

  ندارد.

کلمات کلیدی:  N/A
تحقیق در مورد تحقیق مقاله کار با دایرکتوری ها , مقاله در مورد تحقیق مقاله کار با دایرکتوری ها , تحقیق دانشجویی در مورد تحقیق مقاله کار با دایرکتوری ها , مقاله دانشجویی در مورد تحقیق مقاله کار با دایرکتوری ها , تحقیق درباره تحقیق مقاله کار با دایرکتوری ها , مقاله درباره تحقیق مقاله کار با دایرکتوری ها , تحقیقات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله کار با دایرکتوری ها , مقالات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله کار با دایرکتوری ها

دریافت لینک دانلود به صورت خودکار بلافاصله پس از پرداخت

امکان پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شتاب

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول