تحقیق مقاله شرایط تعریف گارانتی

مشخص نشده
مشخص نشده
30
مشخص نشده
147 KB
25375
قیمت قدیم:۷,۰۰۰ تومان
قیمت: ۶,۰۰۰ تومان
دانلود مقاله
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه تحقیق مقاله شرایط تعریف گارانتی

  کمپانی متعهد است که قطعه مشتری را در صورت بروز مشکل در مدت تعیین شده بدون هزینه تعمییر یا تعویض نماید.

   

  بر همین اساس شرکت سریر سرویس که عهده داراجرای ضمانت سخت افزار شرکت می باشد .موارد تحت ضمانت و نقض ضمانت را به این گونه تعریف کرده است:
  تعریف ضمانت سریر:

  ضمانت نامه سریر بصورت قرارداد یا توافق بین شرکت سریرسرویس و مصرف کنندگان محصولات تحت ضمانت است.

  در این توافق سریرسرویس متعهد است تا در مدت تعیین شده برای کالای مشخص، چنانچه شامل موارد نقض گارانتی نشود، هر گونه خرابی را دراسرع وقت بصورت رایگان تعمیر و یا در صورت لزوم تعویض نماید.

  نکات:

   

  1.کالای تعویضی که تولید آن متوقف شده است به شرط دارا بودن شرایط گارانتی با کالای مشابه تعویض و اختلاف قیمت مربوطه محاسبه میگردد.
  2.این شرکت هیچگونه تعهدی در قبال همخوانی کالا با دستگاه مشتری را ندارد.
  3.مسئولیت حمل و نقل کالای معیوب به مرکز گارانتی سریر بعهده مشتری میباشد.
  4.خریدار موظف است، در هنگام خرید کالا از سالم بودن برچسب ضمانت اطمینان حاصل نماید.

   

  5.خرد شدن CD داخل درایو موجب ابطال ضمانت نمی شود.
  6.در صورت وارد شدن اجسام متفرقه به داخل درایو، این دستگاه در مرکز خدمات سریر باز شده و قطعه مورد نظر به مشتری عودت داده می شود. لیکن در صورتیکه قطعه خارجی موجب آسیب رساندن به عملکرد درایو شود، ضمانت قطعه نقض میگردد.
  7.شرکت هیچگونه تعهدی جهت تعمیر قطعاتی که زمان گارانتی آنها به اتمام رسیده یا ضمانت آنها باطل شده است را ندارد. اما در صورتیکه این امکان وجود داشته باشد با دریافت هزینه تعمیر خواهد شد.

   

  8.چنانچه هنگام پذیرش قطعه موارد نقض گارانتی تشخیص داده نشود، مسئولین فنی قطعه مورد نظر می توانند طبق معیارهای ذکر شده ضمانتنامه را باطل کنند.
  9.رسید شدن قطعات بدون گارانتی به منزله پذیرفتن هزینه مورد تعمیر از طرف مشتری می باشد.

  10.کالای تحویل داده شده در صورت درخواست مشتری در حضور وی تست خواهد شد.

  11.دارنده رسید بعنوان صاحب کالا تلقی می شود و فقط در قبال رسید، کالا تحویل داده می شود.

  12.تعمیرات انجام شده بر روی قطعات بدون گارانتی تا یکماه تحت ضمانت سریر می باشد.

   

  13.شرکت هیچگونه تعهدی نسبت به اطلاعات موجود در قطعات ارسالی ندارد.
  14.رسید کالا 45 روز پس از تاریخ رسید قطعه میباشد و پس از این مدت هیچ مسئولیتی متوجه شرکت نمیباشد..

  به طور کلی وضعیت گارانتی را در ایران تشریح کنید.

  گارانتی یک تعریف مشخص دارد که شامل یک سری استانداردهای مشخص تعریف شده از جانب سازنده کالا یا ارائه دهنده آن خدمت می باشد .موردی که درگذشته و حال همواره دید مشتری را نسبت به نام گارانتی و خدمات تقویت یا تضعیف می نماید میزان پایبندی شرکت ارائه دهنده خدمات به قولها و وعده هایی است که در زمان فروش کالا به مشتری داده است . تنها چیزی که شرکتها را در ارائه خدمات موفق یا ناموفق می نماید میزان عمل کردن به این تعهدات است .مقوله سرویس دهی به مشتری و خدمات پس از فروش بسیار پیچیده و قابل توجه است که امری فراتر از ارائه و حتی اجرای صرف یک سری قواعد و استانداردهاست.عواملی همچون پاسخگو بودن،همدلی با مشتری ،گسترده بودن(علی الخصوص پوشش مناسب در شهرستانها و شهرهای دور)،سفارشی بودن خدمات،استفاده از تکنولوژی روز در ارائه مناسب خدمات و دهها مورد دیگر در این امر حائز اهمیت است که همه و همه به لحاظ حفظ رضایت مشتری باید مورد توجه قرار گیرندمتاسفانه به بحث خدمات چه از جنبه ارائه آگاهی به مصرف کنندگان در زمینه حق و حقوق آنان از شرکت گارانتی ده و چه از جنبه رسیدگی و کنترل شرکتهای گارانتی ده کار زیادی در ایران انجام نشده استحتی به لحاظ علمی و تئوریک نیز مطلب زیادی که تولید داخل باشد که یک سری مباحث خدمات بومی شده در آن لحاظ شده باشد وجود ندارد از این رو اینجانب به عنوان یکی از اعضای کمیته سخت افزار سازمان نظام صنفی، بررسی و ایجاد فضائی برای نظام بخشی به وضعیت سرویس و خدمات پس از فروش را در سرلوحه فعالیت های خود در سازمان قرارداده ام. اطلاع رسانی به مصرف کنندگان و مشتری از گارانتیهای معتبر و نامعتبر این صنف کمکی خواهد بود به ساماندهی وضعیت نا بسامان گارانتیهای نا معتبر در ایران.آنچه مهم است تعریف گارانتی معتبر و نامعتبر می باشد که خود مقولی ای استکه جای بحث دارد. در بحث کلان و جهانی ، عملا رقابت در قیمت به یک باید تبدیل شده و صرفا" توان شرکتها برروی ارائه سرویس و خدمات مناسب است که برتری می آفریند.

  تفاوت گارانتی و وارانتی چیست؟

  در این مقوله اظهار نظرهای متفاوتی شده است که هر یک از جنبه های مختلفی به این موضوع پرداخت است و یک تعریف قطعی و مشخص درعرف و بازار ایران نمی توان پیدا کرد .معمولا در بازار ایران به هر سرویسی که ارائه دهنده خدمات متعهد می گردد گارانتی می گویند در حالی که در اکثر کشورهای دیگر از اصطلاح وارانتی استفاده می گردد .اما آنچه مهم است اینست که مفهوم دقیق سرویس همان شرایطی خواهد بود که در کارتهای گارانتی مرقوم شده است، نه کلمه ی "گارانتی" یا "وارانتی " حتی ما هم یه زمانی تصمیم گرفتیم از کلمه "وارانتی" استفاده کنیم ولی به این نتیجه رسیدیم که ذهنیت بازار از سرویس و تعمیرات بدون هزینه "گارانتی" است

  تهیه برنامه بازاریابی

  پس از اینکه کارآفرین اطلاعات مورد نیاز خود را جمع‌آوری کرد، می‌تواند به تهیه برنامه بازاریابی بپردازد. این برنامه مانند هر برنامه دیگر مانند نقشه مسیریابی یک مسافر است، که از طریق آن می‌توان راه‌های درست یا نادرست را تشخیص داد. این برنامه باید به سه سؤال اساسی پاسخ دهد.

   

  ۱- کجا هستیم؟
  ۲- به کجا می‌خواهیم برسیم؟ در کوتاه مدت
  ۳- چگونه می‌خواهیم برسیم؟

  سؤال اول به زمینه کار و پیشینه سازمان از نظر نقاط قوت و ضعف آن در زمینه بازاریابی و نیز فرصتها و تهدیدهای بازار که سازمان با آنها روبرو بوده و می باشد و همچنین سوابق رقابتی شرکت می پردازد.

  سؤال دوم که معمولاً برای مدت نه چندان طولانی مطرح می شود، مقاصد و اهداف بازاریابی که مورد نظر کسب وکار جدید است را آدرس دهی می کند.

  سؤال سوم از سه بخش (I استراژیهای بازاریابی ای که بکار گرفته می شوند II) زمانیکه این استراتژیها بوقوع می پیوندند و III) شخصی که مسؤول نظارت و پیگیری فعالیت هاست تشکیل شده است.

  ویژگی‌های برنامه بازاریابی

  برنامه بازاریابی باید با معیارهای مشخصی مطابقت داشته باشد. بعضی از ویژگیهایی که یک برنامه بازاریابی مؤثر باید در خود داشته باشد عبارتند از:

   

  حاوی استراتژیهای جهت برآورده کردن اهداف یا مأموریت شرکت باشد.
  ۲) مبتنی بر واقعیات و فرضیات معتبر باشد.
  ۳) راهی برای استفاده بهینه از منابع موجود فراهم آورد.
  ۴) یک سازماندهی متناسب را جهت اجرای برنامه بازاریابی پیشنهاد نماید.
  ۵) باید ساده و کوتاه باشد. یک برنامه حجیم غیر قابل استفاده خواهند بود. اگر برنامه بقدری مختصر باشد که جزئیات دستیابی به اهداف درنظر گرفته نشود، نیز بی فایده خواهد بود.
  ۶) انعطاف پذیر باشد. تغییرات اگر ضروری باشند باید اعمال شوند و استراتژیهای مناسب اتخاذ گردند.
  ۷) استانداردهایی ارایه دهد که بتوان بوسیله آنها پیشرفت برنامه را کنترل و پیگیری کرد.
 • فهرست و منابع تحقیق مقاله شرایط تعریف گارانتی

  فهرست:

  ندارد.
   

  منبع:

  ندارد.

کلمات کلیدی:  N/A
تحقیق در مورد تحقیق مقاله شرایط تعریف گارانتی, مقاله در مورد تحقیق مقاله شرایط تعریف گارانتی, تحقیق دانشجویی در مورد تحقیق مقاله شرایط تعریف گارانتی, مقاله دانشجویی در مورد تحقیق مقاله شرایط تعریف گارانتی, تحقیق درباره تحقیق مقاله شرایط تعریف گارانتی, مقاله درباره تحقیق مقاله شرایط تعریف گارانتی, تحقیقات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله شرایط تعریف گارانتی, مقالات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله شرایط تعریف گارانتی

دریافت لینک دانلود به صورت خودکار بلافاصله پس از پرداخت

امکان پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شتاب

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول