کاربر گرامی  خوش آمدید ... 

تحقیق مقاله به هنگام درآوری تجهیزات تکنولوژی اطلاعات

مشخص نشده
مشخص نشده
10
مشخص نشده
57 KB
25442
قیمت قدیم:۵,۰۰۰ تومان
قیمت: ۳,۰۰۰ تومان
دانلود مقاله
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه تحقیق مقاله به هنگام درآوری تجهیزات تکنولوژی اطلاعات

  یک بازبینی از تغییرات و اصلاحیات UL-60950-07

  سال گذشته مقدمه UL60950-07 آورده شده است. جدیدترین استاندارد برای تجهیزات تکنولوژی اطلاعات (ITE). این استاندارد نه تنها UL 60950 پیشین را به مطابق روز درمی‌آورد بلکه شرایط جدیدی را که روش و جریان استاندارد های ITE را برای آینده تغییر خواهند داد را اضافه نماید. قبل از هزاره جدید آزمایشگاههای متعهد یک برنامه سه مرحله‌ای را بمنظور حذف استاندادردهای منسوخ شده و انتقال آنها به استانداردهای مدرن‌تر و هماهنگ‌تر تربیت داده‌اند. از زمان اعلان آن برنامه‌ها به جهت اولبین و دومین مراحل حرکت کرده‌ایم. سومین مرحله را یک موعد از تاریخ 1 ماه آوریل سال 2005 در حال نمودارشدن می‌باشد. هدف و محدوده اولیه آن بمنظور دربرگیری این استاندارد جدید تغییر یافته است. اجازه‌ دهید که نگاهی دنیای استانداردهای IT بازبینی طرح UL آزمایش فرآیندی که در آن قرار داریم و اینکه ببینیم انتظار چه رموز یا شگفتی‌هایی را باید بکشیم می‌اندازیم.

  هدف این طرح

  پیش از سال 2000 چهار استاندارد ایمن محصول سالها به منظور ارزیابی محصولات ITE بکاربرده می‌شدند.

  UL114 “ شرایط دفتری و تحهیزات تجاری”

  UL478 “ پردازش اطلاعات و تجهیزات تجاری”

  UL1459 “ تجهیزات تلفن” ( دستگاه تلفن)

  UL1950 “ تجهیزات تکنولوژی اطلاعات

  هدف UL ادغام و یکی‌کردن اینها به تنهایی یک استاندارد می‌باشد که شامل تمام محصولات ITL خواهد بود.

  در این حین چاپ UL1950 سوم به این هدف نزدیکتر بود به این دلیل که آن تا اندازه‌ای با استانداردهای 60950 هماهنگ بوده است. جدول زمان مخابره که در ابتدا تصور می‌شد و یا هم‌اکنون واقع شده در جدول 1 نشان داده شده است.

  طرح اصلی( ابتدایی)

  تمامی استانداردهای یک تاریخ اجرا( تاریخ شورع) با تاریخ فعالسازی و یک تاریخ از بازگرفتن ( رجوع) می‌باشند که نشان می‌دهند که شما تا چه زمانی می‌توانید از این استاندارد بمنظور ارزیابی یا سنجش یک محصول استفاده کنید در مورد تغییر وضعیت استانداردها بطوریکه ذکر شد یک دوره پدربزرگ ]دوره زمانی که در آن فایل اصلی پدربزرگ بهنگام سازی می‌شود[ نیاز است که محصولات بتوانند به فروخته‌شدن ادامه دهند زمانیکه تولیدکنندگان طرحهائی را مطابقت معیارهای جدید ایجاد می‌کنند فواصل زمانی مشابه اینها بمنظور تکمیل فرآیند سه مرحله‌ای UL برای ایجاد یک استاندارد ارزیابی ITE تشکیل شده‌اند. اولین مرحله از این مراحل در یکم آوریل سال 2000 به پایان رسید. به محصولات جدید اجازه تصویب‌شدن در UL114,UL478,UL1459 یا چاپ اولین و دومین UL1950 سالها بعد از این تاریخ داده نشده. درمرحله دوم تمامی محصولات جدید ارائه شده برای تصویب ( کسب مجوز) باید در چاپ سومین UL1950 یا UL60950 تا یکم ماه آوریل سال 2003 به تصویب برسند. بعد از این تاریخ واگذاری‌های جدید باید برای مطلوبیت آنها با چاپ سومین  UL60950 ارزیابی شوند.

  درمرحله آخر تمامی محصولات ارائه شده برای تصویب بعد از یکم آوریل 2005 باید با چاپ UL 60950 سوم مطابقت داشته باشد.

  سپس باید چاپ UL1930,UL1959,UL478,UL114 اول و دوم و سوم پس گرفته شوند و به هیچوجه برای بکارگیری در گواهی‌ها نباید قابل دسترسی باشند تجهیزاتی که پیش از این برای این استانداردها ارزایابی شده‌اند که به تولید ادامه دهند و برای گواهی و تصدیق بعد از موعد یکم آوریل سال 2005 مشخص شده‌اند. باید بمنظور تعیین اینکه آیا این محصول با شرایط چاپUL60950 سوم مطابقت می‌کند یا خیر دوباره بازبینی شوند.

   

   

  بنابراین چه چیزی تغییر یافته؟

  در یکم آوریل سال 2003 بطوریکه پیش‌بینی شده بود که تمامی محصولات جدید درچاپ UL60960 سوم ارزیابی شدند، UL چاپ UL 60950-1 اول را بیمه کرد.

   ایمنی تجهیزات تکنولوژی اطلاعات- بخش اول: شرایط کلی

  این استاندارد یک پیگیری طبیعی در نسخه IEC از استاندارد می‌باشد که از سال 2001 حذف شده بود. خط تیره یک(-1) دیگر استانداردهای چندگانه محصول را با نامگذاری قراردادها تقلید می‌کند با شرایط کلی برای تمام محصولات در آن طبقه بعلاوه خط تیر (“dosh one”) دیگری خط تیر دو

  (“dosh two”) استانداردهای (-2-x ) می‌توانند برای آدرس‌دهی تجهیزات ویژه و مداربندی بدون بهنگام درآوری استاندارد اصلی در هر زمان که تغییری ایجاد شد نوشته شود.

   گرچه هیچ تغییری در زمان‌بندی اصلی بازپسگیری استانداردهای قدیمی‌تر وجود ندارد هم‌اکنون این طرح استنباط می‌کند که تمامی محصولات جدید ارائه شده برای تصدیق در طی یکم آوریل سال 2005 در UL-60950-1 ارزیابی می‌شوند.

   اما دو چیز وجود دارد که باید بخاطر سپرد. اول اینکه از تاریخ یکم  آوریل سال 2003 تا 2009 ، UL60950,UL60950-1 فعال می‌باشند مطابق استانداردها ایمنی ITE . بنابراین یک تولید کننده می‌‌تواند درخواست گواهی و تصدیق در UL60950 یا در UL60950-1 داشته باشد.

   دوم اینکه، محصولات موجود UL60950 تولید شده بعد از موعد 2005 که دارای تغییرات معیار ایمنی ایجاد شده برای آنها می‌باشند باید مجدداً در UL60950-1 ارزیابی شوند. این می‌تواند در مناطقی که استانداردها فرق دارند هزینه‌بردار باشد. نهایتاً، محصولاتی که در UL60950 تصدیق شده‌اند دارای احکام پدربزرگ تا یکم آوریل 2006 می‌باشند اگر بعد از این تاریخ تولید شوند مجدداً باید در UL60950-1 کنترل شوند.

  تا چه اندازه این انتخاب سخت می‌باشد؟

  بنابراین، سؤالاتی را که باید از خودتان بپرسید اینها می‌باشند که: در صورتیکه یک انتخاب ما بین استانداردهای ITE برای سال دیگر یا دو سال دیگر وجود داشته باید می‌توانم بزودی بار دیگر تغییر ایجاد کنم؟ و اینکه تا چه اندازه مطابقت شرایط UL60950-1 جدید مشکل می‌باشد؟ پاسخ این بسیار ساده است بعد از بازبینی تفاوتها و تغییرات ما بین نسخه‌ها 60950 من به چند تغییر اساسی دست بافته‌ام بیشترین تفاوتها برروی یک محصول خوب طراحی شده یا   فشار کمی وارد خواهد کرد و یا اصلاً هیچ ضربه‌ای را وارد نخواهد کرد، محصولی که در حال حاضر با UL 60950:2000سال مطابقت می‌کند. محصولاتی که در 1950 سال تصدیق می‌شوند و استانداردهای پیشین دیگر موانع بیشتری را آزمایش خواهندکرد.

   هر قدر که استانداردی قدیمی‌تر باشد تفاوتهای بیشتری وجود خواهد داشت جدول 2 یک مرجع سریعی را برای ماده‌ها و شرایط مطابق روز یا جدید فراهم می‌سازد و توضیح کوتاهی را در خصوص آنها ارائه می‌دهد.

  تغییرات( اصلاحات) در UL60950

  مبحث زیرین بیشتر تأکید بر آن دسته از ماده‌هایی دارد با تغییراتی که بیشترین منظور را دارند. اعداد فراهم شده بر اعداد ماده‌ها در UL60950-1 مطابقت می‌کنند.

  -1.1.1 حیطه عمل این استاندارد به منظور دربرگیری تجهیزات طراحی شده برای بکارگیری بعنوان تجهیزات ترمینال ارتباطات(ex.PABX,pager.etc ) زیربنایی شبکه ارتباطات( تجهیزات مخابره و صدور صورتحساب، تکرارکننده‌های پیام و غیره) تغییر یافتند. تجهیزات طراحی شد و منتخب که بطور مستقیم به یک سیستم توزیع کابل اتصال یافته‌اند و یا بعنوان تجهیزات زیربنایی در یک سیستم توزیع کابل بکار رفته‌اند نیز اضافه شده‌اند.

 • فهرست و منابع تحقیق مقاله به هنگام درآوری تجهیزات تکنولوژی اطلاعات

  فهرست:

  ندارد
   

  منبع:

  ندارد

کلمات کلیدی:  N/A
تحقیق در مورد تحقیق مقاله به هنگام درآوری تجهیزات تکنولوژی اطلاعات, مقاله در مورد تحقیق مقاله به هنگام درآوری تجهیزات تکنولوژی اطلاعات, تحقیق دانشجویی در مورد تحقیق مقاله به هنگام درآوری تجهیزات تکنولوژی اطلاعات, مقاله دانشجویی در مورد تحقیق مقاله به هنگام درآوری تجهیزات تکنولوژی اطلاعات, تحقیق درباره تحقیق مقاله به هنگام درآوری تجهیزات تکنولوژی اطلاعات, مقاله درباره تحقیق مقاله به هنگام درآوری تجهیزات تکنولوژی اطلاعات, تحقیقات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله به هنگام درآوری تجهیزات تکنولوژی اطلاعات, مقالات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله به هنگام درآوری تجهیزات تکنولوژی اطلاعات

دریافت لینک دانلود به صورت خودکار بلافاصله پس از پرداخت

امکان پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شتاب

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول