تحقیق مقاله رایگان تاریخچه ورزش اسکی

تعداد صفحات: 1 فرمت فایل: مشخص نشده کد فایل: 16736
سال: مشخص نشده مقطع: مشخص نشده دسته بندی: تربیت بدنی
قیمت: ۰ تومان
کلمات کلیدی: N/A
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه تحقیق مقاله رایگان تاریخچه ورزش اسکی

   

  شما ممکن است که فکر کنید که اسکی ورزش جدیدی است. ولی باید بدانید که اسکی یکی از قدیمی ترین طرق مسافرت بود که بشر شناخت.
  خود کلمه «اسکی» از کلمه ایسلندی scidth می آید که معنی «کفش برف» را می دهد.
   
  بعضی از تاریخ نویسان عقیده دارند که حتی مبدأ و پیدایش اسکی به عهد حجر باز می گردد و حجاری هائی پیدا شده که بشر را در حال اسکی کردن نشان می دهند.
   
  اولین چوب های اسکی تا آنجا که به خاطر می آید ، چارچوب خمیده ای داشته که از استخوان حیوانات درست می شده و آن را با تسمه چرمی بپا نگاه می داشتند. در این مورد تصویری موجود است که روی سنگ حجاری شده و مربوط به نهصد سال قبل است که یک اسکی کننده را نشان می دهد.
   
  اسکی به عنوان یک ورزش، برای نخستین بار در نروژ شروع شد. در حقیقت، شهر «مورگدال» در این کشور، به عنوان «مهد ورزش اسکی» شهرت دارد، زیرا این منطقه برای زمان های درازی منطقه بسیار برف گیری بوده است.
   
  در زمستان موقعی که اهای بومی، برای شکار یا مسافرت به کوه ها می روند یا برای خرید یا دید و بازدید به دهکده یا بازار می روند، مجبورند که برای راه رفتن از چوپ اسکی استفاده کنند.
   
  بالاخره اگر فکر می کنید که مسابقات اسکی یک پدیده جدید است، باید بدانید که در نروژ حدود سال 1767 مسابقاتی بین حریفان زبردست، ترتیب داده می شده است.
 • فهرست و منابع تحقیق مقاله رایگان تاریخچه ورزش اسکی

  فهرست:

  ندارد
   

  منبع:

  ندارد

تحقیق در مورد تحقیق مقاله رایگان تاریخچه ورزش اسکی, مقاله در مورد تحقیق مقاله رایگان تاریخچه ورزش اسکی, تحقیق دانشجویی در مورد تحقیق مقاله رایگان تاریخچه ورزش اسکی, مقاله دانشجویی در مورد تحقیق مقاله رایگان تاریخچه ورزش اسکی, تحقیق درباره تحقیق مقاله رایگان تاریخچه ورزش اسکی, مقاله درباره تحقیق مقاله رایگان تاریخچه ورزش اسکی, تحقیقات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله رایگان تاریخچه ورزش اسکی, مقالات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله رایگان تاریخچه ورزش اسکی, موضوع انشا در مورد تحقیق مقاله رایگان تاریخچه ورزش اسکی
ثبت سفارش
عنوان محصول
قیمت