تحقیق مقاله رایگان گرافیست کیست ؟

تعداد صفحات: 2 فرمت فایل: مشخص نشده کد فایل: 22706
سال: مشخص نشده مقطع: مشخص نشده دسته بندی: گرافیک
قیمت: ۰ تومان
کلمات کلیدی: N/A
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه تحقیق مقاله رایگان گرافیست کیست ؟

  گرافیست هنرمند توانای است که با بهره گیری از جادوی فرم و رنگ رندانه به جستوجوی معنا های مختلف پرداخته ضمن احترام به مخاطب خود راه و رسم عاشقی و شیوه ی شهر آشوبی را به او می آموزد.

   

  گرافیست را شاید نوازنده ای دانست که زخمه بر دل خود و ما می زند تا با نوای نا بهنجار دو گانگی مان نغمه ی یکدلی را بسراید.
  گرافیست نعمات شاد و ناشادش را به یمن رو مسیحی من و تو به صورت نام ها و نشانه ها ی تجاری و پوستر و کاتالوگ و کارت ویزیت و سر برگ و صفحه آرای کتب و مجلات در کنار انواع بسته های زیبا به صورت کوک و ناکوک روانه ی گوش و جان ما می کند بر هستی خدا نقش ایمان زده شکر نعماتش به جای آوریم .

  گرافیست کسی است که به زبان تصویر  با همه ی افراد جامعه سخن بگوید. یک گرافیست حرفه ای باید برای طراحی یک پوستر، کارت ویزیت ،‌ آرم و . . .  باید یک طراحی تقریباً ساده ای انجام دهد که آن شخصی که نمی تواند متنی را بخوا ند از روی طراحی که یک گرافیست انجام داده بتواند به موضوع و مفهوم کار پی ببرد. در جامعه ی امروز ما خیلی ها به عنوان گرافیست یک شرکت و یا دفتر تبلیغاتی می گذارند ، ولی از این هنر بسیار زیبا چیز زیادی نمی دانند و این افراد باعث می شوند که این کاردرسطح پایینی انجام شود و باعث می شوند در آینده کسی این هنر را نتواند در بالاترین سطح انجام دهد و کیفیت کار پایین بیاید و باید ما پیش کسانی برویم که مجوز یک شرکت و یا کانون تبلیغاتی داشته باشد و چندین سال با این حرفه آشنا باشد.

   

   

  او می تواند :

  نام شرکتی را فرمی زیبا و ساده چنان نقش بزند که دز سراسر جهان بی هیچ توضیحی هستی و چیستی آن مانا بماند.

   

  با نقشی ساده کودکی را به مهمانی بادبادکها برده وبا نقاشی از رنگ بزی را وادار سازد تا از نقشه ی جقرافیایی خزر آب بنوشد.
  با طراحی کار ت های کوچک ماهها و سالها من و شما را در سکوتخریدار و فروشنده به دنبال هم بکشاند.
  با یک بسته بندی زیباخاک را در نظر اغیار مبدل به کیمیا کند.

   

  و چه کارهای که او میتواند و ما بیخبریم .
   
  مقاطع و مدارج تحصیلی :
  دانش آموزان این رشته پس از گذراندن دوره ی دو ساله ی هنرستان به صورت دو صورت می توانند ادامه تحصیل دهند:

   

  ۱-در کنکور کاردان رشته ی گرافیک شرکت کنند پس از دریافت مدارک کاردانی این رشته بار دیگر در آزمون کارشناسی ناپیوسته شرکت کردهجهت دریافت مدارک کارشناسی این رشته به مدت دو سال دیگر دروس مربوط به آن را بگذرانند .
  ۲- وارد دوره ی پیش دانشگاهی این رشته شده ضمن گذراندن دورهی یک ساله در آزمون ورودی دانشگاه های گروه هنر شرکت کرده در رشته های متعدد هنری نظیر طراحی صنعتی. گرافیک .سینما. نمایش عکاسی. صنایع دستی .باستان شناسی .فرش. طراحی پارچه. حفظ و مرمت آثار تاریخی .موسیقی. صداوسیما و... در مقاطعی همچون فوق دیپلم لیسانس وفوق لیسانس ادامه تحصیل دهند
  بازار کار ؟
  از آنجای که دانش آموزان این رشته در طی دو ساله ی هنرستان دروس نظیری و علمی خاص هم چون .طراحی ۱و ۲.مبانی هنر های تجسمی ۱و ۲ . عکاسی ۱و ۲ . خوش نویسی .تاریخ هنر ایران .تاریخ هنر جهان .خط در گرافیک . چاپ .صفحه آرای .تصویر سازی .کارگاه گرافیک و رایانه .را می گذرانند می توانند در صورت عدم تمایل به ادامه تحصیل در شرکت های تبلیغاتی و مواسسات چاپ و نشر به عنوان گرافیست مشغول به کار شوده یا پس از اتمام دوره های دانش گاهی در ادارات یا مواسسات خصوصی مشغول کار شوند .
 • فهرست و منابع تحقیق مقاله رایگان گرافیست کیست ؟

  فهرست:

  ندارد.
   

  منبع:

  ندارد.

تحقیق در مورد تحقیق مقاله رایگان گرافیست کیست ؟ , مقاله در مورد تحقیق مقاله رایگان گرافیست کیست ؟ , تحقیق دانشجویی در مورد تحقیق مقاله رایگان گرافیست کیست ؟ , مقاله دانشجویی در مورد تحقیق مقاله رایگان گرافیست کیست ؟ , تحقیق درباره تحقیق مقاله رایگان گرافیست کیست ؟ , مقاله درباره تحقیق مقاله رایگان گرافیست کیست ؟ , تحقیقات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله رایگان گرافیست کیست ؟ , مقالات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله رایگان گرافیست کیست ؟ , موضوع انشا در مورد تحقیق مقاله رایگان گرافیست کیست ؟
ثبت سفارش
عنوان محصول
قیمت