تحقیق مقاله رایگان کارگاه ورق کاری و تاسیسات

تعداد صفحات: 6 فرمت فایل: مشخص نشده کد فایل: 23549
سال: مشخص نشده مقطع: مشخص نشده دسته بندی: مهندسی تاسیسات
قیمت قدیم:۷,۰۰۰ تومان
قیمت: ۵,۰۰۰ تومان
دانلود مقاله
کلمات کلیدی: N/A
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه تحقیق مقاله رایگان کارگاه ورق کاری و تاسیسات

  انستیتو مکانیک  

   این بخش شامل چهار رشته ساخت و تولید (در گرایش های ماشین ابزار ، قالبسازی ) نقشه کشی عمومی و تاسیسات حرارتی می باشد .  و یک رشته ساخت و تولید گرایش ماشین ابزار در مقطع کارشناسی دارد .

  امکانات آموزشی این بخش عبارتند از :

  1-    کارگاه ماشین ابزار : شامل ماشین های تراش ، ماشین های سوراخکاری ، برش ( اره ) صفحه تراش ، دستگاه مته رادیال و ماشین فرز انیورسال باظرفیت آموزش حدود 20 نفر دانشجو .

  2-    کارگاه فرز کاری : در این کارگاه آموزش دستگاههای زیر و کار با آنها انجام می گیرد :  دستگاه تراش ، فرز افقی ، فرز عمودی ، فرز انیورسال ، دستگاه بورینگ ، صفحه تراش ، دستگاه سنگ تخت ، سنگ گرد و

         دستگاه ابزار تیزکنی .

   

  3-    کارگاه تولیدی : که شامل  دستگاههای : تراش- فرزهای افقی و عمودی ،دستگاه مته رادیال ، سنگ های تخت و گرد ، دستگاه اسپارک ، دستگاه سری تراش و دستگاه پرس پنوماتیکی می باشد .

  4-    کارگاه تهویه مطبوع : در این کارگاه ، که به رشته تاسیسات حرارتی تعلق دارد ، آموزش انواع کولرهای آبی ، گازی ، دستگاه چیلر ، زنت ، هواساز و انواع آب سردکن صورت می گیرد .

  5-    کارگاه جوشکاری : این کارگاه از دو قسمت جوشکاری با برق و جوشکاری با گاز تشکیل یافته است . در قسمت جوشکاری با برق که به کابینهای جوشکاری مجهز است انواع جوشکاری با DC و TIG و MIG 

   آموزش داده می شود . و در قسمت بعدی دانشجویان جوشکاری با گاز استیلن و اکسیژن را آموزش می بینند .

  6-    کارگاه ریخته گری : در این کارگاه ، ریخته گری انواع قطعات چدنی و فلزات رنگین توسط کوره های زمینی آموزش داده می شود و پروژه های دانشجویی در آن انجام می گیرد .

  7-      آزمایشگاه CNC  : این آزمایشگاه به دستگاه فرز و تراش NC مجهز بوده و با 12 دستگاه کامپیوتر آموزش برنامه نویسی CNC انجام می پذیرد .

  8-    آزمایشگاه عملیات حرارتی : در این آزمایشگاه آموزش عملیات حرارتی ( آبکاری ) و آتشکاری در جوار رشته های ساخت و تولید و نقشه کشی عمومی انجام می گیرد .

  9-      آزمایشگاه مقاومت مصالح : در این آزمایشگاه دانشجویان می توانند حدود ده مورد آزمایش مربوط به مقاومت مواد را عملاً آموزش ببینند .

  10-  آزمایشگاه اندازه گیری دقیق : این آزمایشگاه مجهز به وسایل پیشرفته مترولوژی می باشد . دانشجویان ضمن آشنایی ، نحوه کار با آنها را نیز یاد می گیرند .

  11-   آزمایشگاه پنوماتیک : این واحد ضمن آموزش مبانی پنوماتیک ، وظیفه آموزش و طراحی مدارهای پنوماتیکی را نیز به عهده دارد.

 • فهرست و منابع تحقیق مقاله رایگان کارگاه ورق کاری و تاسیسات

  فهرست:

  آشنایی با انستیتو مکانیک و زیر گروه آن

  منبع:

   

  www.anestitomechanic.com

   

  www.tabian.com

تحقیق در مورد تحقیق مقاله رایگان کارگاه ورق کاری و تاسیسات, مقاله در مورد تحقیق مقاله رایگان کارگاه ورق کاری و تاسیسات, تحقیق دانشجویی در مورد تحقیق مقاله رایگان کارگاه ورق کاری و تاسیسات, مقاله دانشجویی در مورد تحقیق مقاله رایگان کارگاه ورق کاری و تاسیسات, تحقیق درباره تحقیق مقاله رایگان کارگاه ورق کاری و تاسیسات, مقاله درباره تحقیق مقاله رایگان کارگاه ورق کاری و تاسیسات, تحقیقات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله رایگان کارگاه ورق کاری و تاسیسات, مقالات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله رایگان کارگاه ورق کاری و تاسیسات, موضوع انشا در مورد تحقیق مقاله رایگان کارگاه ورق کاری و تاسیسات
ثبت سفارش
عنوان محصول
قیمت