تحقیق مقاله اصول مدیریت کارآموزی

تعداد صفحات: 8 فرمت فایل: word کد فایل: 23588
سال: مشخص نشده مقطع: مشخص نشده دسته بندی: پروژه و طرح کارآفرینی
قیمت: ۵,۰۰۰ تومان
دانلود مقاله
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه تحقیق مقاله اصول مدیریت کارآموزی

  اصول مدیریت کارآموزی

  مقدمه :

  امروزه سازمانها با شرایط محیطی و فن آوری مختلف روبرو هستند و مدیرانی موفق هستند که بتوانند شرایط درون سازمانی خود را به خوبی تشخیص داده و همچنین با بهره مندی از مهمترین نظریه ها و اصول مدیریت ، از مناسب ترین آنها به منظور افزایش بهره وری و حفظ حیات سازمان خود استفاده کنند زیرا بکارگیری صحیح نظریه ها و اصول مختلف در شرایط محیطی مختلف هنر مدیریت است .

  این مجموعه برای استفاده کنندگان در مقطع کاردانی و بر اساس سر فصل ( گزارش کار آموزی ) جمع آوری شده که در آن مهمترین نظریه های سازمان و مدیریت و مقایسه آنها با عملکرد شرکت صانع گیتی ارائه گردیده است .

  فصل اول :

  تاریخچه محل کارآموزی و دوایر مدیریتهای زیر مجموعه :

  شرکت صانع گیتی در سال 1375 تاسیس شد و تاریخ بهره برداری آن 15/5/81 بود که محصول آن تولید ورق می باشد .

  اساسنامه شرکت :

  به علت محرمانه بودن رویت اساسنامه از نظر مسئولین مربوطه ممکن نبود .

  خدمات رفاهی و بیمه پرسنلی :

  این کارخانه خدمات و رفاهی مناسب و رفاهی خوبی نسبت به شرکت های موجود در منطقه ارائه می کند که عبارتنداز : سرویس ایاب ذهاب ، تحویل غذای روزانه ( شام ناهار و چای ) و رستوران کارخانه به کل پرسنل ، پرداخت وام ضروری ، پاداش های موردی ، لوازم ایمنی ، اختصاص اماکنی از قبیل نمازخانه ، رختکن به کارگران و هدیه های مدیریتی کارخانه هر 6 ماه یک بار به مدیران . بیمه و خدمات پرسنلی هم طبق قانون پرداخت می شود و کلیه کارکنان این واحد  تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند .

  نیروهای انسانی در محل کارآموزی :

  وضعیت نیروی انسانی به تفکیک از لحاظ تعداد در مدیریت ها و دوایر و سایر سطوح سازمانی از نظر جنسیت ، تحصیلات ، وضعیت تاهل ، سنوات ، کاری ، سن و وضعیت حقوق و مزایا و غیره .

  در این واحد صنعتی کل پرسنل 45 نفر ، 40 نفر مرد با آمار دفتر مرکزی و 5 نفر زن مشغول بکار هستند که 35 نفر مستقیماً در تولید و بقیه در قسمت پشتیبانی هستند .

   

  سطح سواد :

  فوق لیسانس دو نفر – لیسلنس 5 نفر می باشند دیپلم 30 نفر و زیر دیپلم 8 نفر می باشند.

  تعدا متاهلین : 38 نفر

 • فهرست و منابع تحقیق مقاله اصول مدیریت کارآموزی

  فهرست:

  ندارد.
   

  منبع:

  ندارد.

تحقیق در مورد تحقیق مقاله اصول مدیریت کارآموزی , مقاله در مورد تحقیق مقاله اصول مدیریت کارآموزی , تحقیق دانشجویی در مورد تحقیق مقاله اصول مدیریت کارآموزی , مقاله دانشجویی در مورد تحقیق مقاله اصول مدیریت کارآموزی , تحقیق درباره تحقیق مقاله اصول مدیریت کارآموزی , مقاله درباره تحقیق مقاله اصول مدیریت کارآموزی , تحقیقات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله اصول مدیریت کارآموزی , مقالات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله اصول مدیریت کارآموزی , موضوع انشا در مورد تحقیق مقاله اصول مدیریت کارآموزی
ثبت سفارش
عنوان محصول
قیمت