تحقیق مقاله رایگان موزه مرسدس بنز، اشتوتگارت- آلمان

تعداد صفحات: 2 فرمت فایل: word کد فایل: 7365
سال: مشخص نشده مقطع: مشخص نشده دسته بندی: مهندسی معماری
قیمت: ۰ تومان
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه تحقیق مقاله رایگان موزه مرسدس بنز، اشتوتگارت- آلمان

   

   
  "ساختمان مثل یک تندیس مبتکرانه پیچیده و دورشما چرخیده است، در یک آن شما مردم و اشیاء را می‌بینید و در آن دیگر هیچ نمی‌بینید".  بن وان برکل

   

  موزه جدید مرسدس بنز که در مجاورت بزرگراه B14 در ورودی شهر اشتوتگارت قرار دارد، شامل فضای نمایشگاهی برای کلکسیون تاریخی مرسدس بنز (در بر گیرنده 160 ماشین) یک رستوران، بخش اداری و لابی می‌باشد. بازدیدکنندگان از موزه، از طبقات بالا تا پایین حرکت می‌کنند. در جریان حرکت در اتریوم، در یکی از سه آسانسور ملاقات کنندگان یک نمایش کلی از موزه را از طریق صفحات کامپیوتری مشاهده می‌کنند.آسانسورها مانند کپسولی هستند با یک شکاف بزرگ در سطح چشم ناظر که بازدید کنندگان تصاویری از تاریخ مرسدس بنز را که روی دیوارهای اتریوم نقاشی شده است را می‌بینند.

  از نقطه شروع در بالا، طبقه هشتم، افراد می‌توانند از طریق یکی از دو رمپ مارپیچی پایین بیایند،اولین زنجیره اتصال دهنده غرفه‌های راهنما مربوط به تاریخ مرسدس بنز و دومین زنجیره مربوط به کلسیون ماشین و کامیون است که این دو مانند مارپیچ DNA درهم پیچیده شده‌اند و مستمراً همدیگر را قطع می‌کنند و این امکان را برای بازدید کننده به وجود می‌آورند که مسیر خودش را تغییر دهد. اتاق‌های کلکسیون (غرفه‌ها) که به صورت سن طراحی شده‌اند، نمایان هستند و با پنجره‌های طولی وسیعی احاطه شده‌اند.این غرفه‌ها به ترتیب زمانی چیده شده‌اند ولی این روند تاریخی انعطاف‌پذیر است و افراد آزاد هستند که از محدوده‌های تاریخی عبور کنند و به طور کاملاً فردی و بصری جهت‌یابی نمایند. سازماندهی موزه یک چارچوب منطقی را پیشنهاد می‌کنند ولی افراد می‌توانند همین روند را دنبال کنند و یا بوسیله یک تصویر جذاب از این روند تاریخی منحرف شوند.

  استراکچر موزه مرسدس بنز براساس trefoil یا سه پره است، استراکچر (سه پره) در قانون ریاضی شامل سه دایره هم پوشاننده است که فصل اشتراک آنها یک اتریوم سه گوش را تشکیل می‌دهد.طبقات مدور حول اتریوم مرکزی چرخیده اند که به طور متناوب بصورت زوج و فرد تکرار می‌شوند.افراد ملاقات کننده خط لبه ساختمان را مانند یک ماشین زمان تعقیب می نمایند که این مسیر از یک دیوار شروع شده و سپس در سقف ادامه یافته و بعد تبدیل به فضا می‌شود.

  "از بین بردن برتری بین خط و صفحه و حجم"

   

 • فهرست و منابع تحقیق مقاله رایگان موزه مرسدس بنز، اشتوتگارت- آلمان

  فهرست:

  ندارد.
   

  منبع:

  ندارد.

تحقیق در مورد تحقیق مقاله رایگان موزه مرسدس بنز، اشتوتگارت- آلمان, مقاله در مورد تحقیق مقاله رایگان موزه مرسدس بنز، اشتوتگارت- آلمان, تحقیق دانشجویی در مورد تحقیق مقاله رایگان موزه مرسدس بنز، اشتوتگارت- آلمان, مقاله دانشجویی در مورد تحقیق مقاله رایگان موزه مرسدس بنز، اشتوتگارت- آلمان, تحقیق درباره تحقیق مقاله رایگان موزه مرسدس بنز، اشتوتگارت- آلمان, مقاله درباره تحقیق مقاله رایگان موزه مرسدس بنز، اشتوتگارت- آلمان, تحقیقات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله رایگان موزه مرسدس بنز، اشتوتگارت- آلمان, مقالات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله رایگان موزه مرسدس بنز، اشتوتگارت- آلمان, موضوع انشا در مورد تحقیق مقاله رایگان موزه مرسدس بنز، اشتوتگارت- آلمان
ثبت سفارش
عنوان محصول
قیمت