کاربر گرامی  خوش آمدید ... 

تحقیق مقاله ساختار ISP

مشخص نشده
مشخص نشده
15
مشخص نشده
89 KB
24065
قیمت قدیم:۵,۰۰۰ تومان
قیمت: ۳,۰۰۰ تومان
دانلود مقاله
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه تحقیق مقاله ساختار ISP

  سیستم پشتیبانی گویای ISP

   

  یکی از مهمترین بخش های خدمات رسانی در یک سایت ISP راهنمایی صحیح کاربران در اتصال و استفاده از خدمات اینترنت می باشد که می تواند اعتماد و رضایت کاربران را به دنبال داشته باشد. نرم افزار سیستم پشتیبانی گویای ISP یک محصول کارآمد و قدرتمند در زمینه پشتیبانی کاربران می باشد که برای اولین بار در ایران توسط شرکت آتی نگر طراحی و پیاده سازی شده است. این پشتیبانی از طریق تلفن و بصورت کاملا هوشمند و گویا انجام می پذیرد.
   
   از مهمترین مزایای استفاده از این نرم افزار عبارتند از:

  ارائه خدمات پشتیبانی بصورت 7*24 در هفته بی نیاز به حضور فیزیکی نیروی انسانی

   کاهش هزینه های پشتیبانی

  دریافت اطلاعات اعتباری کاربر بی نیاز از اتصال به ینترنت

  امکانات نرم افزار:

  اعلام مشکل کاربر در نحوه اتصال به شبکه

  اعلام دقیق وضعیت آخرین اعتبار

  اعلام دقیق وضعیت آخرین اتصال

  اعلام نوع مشکل و خطاهای 3 رقمی اتصال و نحوه رفع آن

  اعلام و آموزش چگونگی تنظیم کامپیوتر کاربر و اتصال به ینترنت

  امکان قراردادن پیام برای مدیر سایت

  امکان قرار دادن اخبار شبکه توسط مدیر

  دریافت Caller ID کاربر و اعلام آن به مدیر سایت

  امکان دریافت گزارش از وضعیت عملکرد سیستم

  قابلیت کنترل و مدیریت از راه دور

   

   

  نصب و راه اندازی ISP

   

   

  نرم افزارIBS و نسل جدید این نرم افزار با نام IBSng بهمراه چندین نرم افزار جانبی مانند IBSdialer و نرم افزار IAS با امکاناتی از قبیل Bandwidth Management و LAN Accounting ... ، از جمله تولیدات نرم افزاری این شرکت در این زمینه می باشد که توضیحات آنها در قسمت محصولات قابل مشاهده است.

  همچنین با ارائه خدمات فنی شبکه شامل راه اندازی server با سیستم عاملهای Linux و Windows ، تنظیم و راه اندازی router ، تنظیم و راه اندازی VPN، Cache Server ، LAN ، شبکه های wireless وBroadband ADSL متناسب با نرم افزار و سخت افزار شما و ارائه سرویس های مورد نیاز گام دیگری در ارائه خدمات گسترده ارتباطی خود برداشته است.

  این شرکت با تهیه نرم افزارهای open source که قابل استفاده در کلیه ISP ها می باشد ، زمینه بسیار مساعدی جهت تبادل اطلاعات و گسترش آن توسط متخصصان ایجاد نموده است . همچنین با پشتیبانی online در کلیه ساعات و راه اندازی دقیق و تهیه نرم افزارهای جانبی در این زمینه راهگشای بسیاری از مشکلات دارندگان این سرویس پرطرفدار بوده است.

  مشاورین با تجربه این شرکت می توانند با توجه به بسترکاری و نیاز کاربران شما را در جهت راه اندازی ISP ، انتخاب تجهیزات مناسب سخت افزاری ، تنظیمات خاص سیستم عاملهای مختلف از جمله Linux و Windows و نصب نرم افزارهای مورد نیاز جهت تسهیل امور کنترلی ، راهنمایی نمایند.

  هم اکنون با توجه به عقد قرارداد با شرکت ALLIZE TECHNOLOGIES در هند درزمینه فروش و پشتیبانی محصولات و خدمات این شرکت ، امکان استفاده از این امکانات در خارج از ایران نیز وجود دارد

   

  چگونه می توان تبدیل به یک ISPشد؟

   

   

  درکل دو روش برای ISP شدن وجود دارد، یکی تبدیل شدن به ISP مجازی (Virtual ISP) و بازفروشی سرویس یک ISP دیگر تحت نام خودتان می باشد و روش دیگر تبدیل شدن به یک ارائه دهنده خدمات دارای امکانات است به این معنی که شما صاحب تعدادی تجهیزات، که شبکه شما را تشکیل می دهند می شوید.
  با تبدیل شدن به یک ISP دارای امکانات شما صاحب تعدادی روتر و سرور، یک ارتباط اینترنتی از سطح بالاتر و تعدادی خطوط تلفن می شوید. سرویس شماره یکی که هر ISP ارائه می دهد دسترسی از طریق مودم dial-up (dial-up modem access) می باشد. لذا مرکزیت هر ISP حول اینترنت می گردد و مهمترین سرویس آن فراهم آوردن خدمات دسترسی به اینترنت برای مشتریان خود می باشد.
   
  ISP شدن به چه معنی است؟
  اینترنت چیزی نیست بجز شبکه ای بسیار بزرگ که از هزاران شبکه کوچکتر به هم پیوسته به وجود آمده است. این شبکه ها از زبانهای (پروتوکلهای) مختلفی می باشند، و با این زبانهاست که اجزای یک شبکه با هم ارتباط برقرار می کنند. در مورد اینترنت TCP/IP پروتوکلی است که همه برای برقراری ارتباط از آن استفاده می کننند. کار اصلی ISP آن است که تماس گیرنده های dial-up را به اینترنت متصل نماید.
  مشتریها با استفاده از مودم یا TA، توسط یک برنامه مانند Dialup Networking ویندوز تماس
  می گیرند و توسط پروتوکل نقطه به نقطه (Point-to-Point یا PPP) به شبکه ما متصل می شوند. ارائه این سرویس به این معنی است که توانایی پاسخگویی به تماس مودمهای V.90/K56Flex و نیز ISDN B-Channel وجود داشته باشد. هنگامیکه کاربران متصل شدند، آنها بسته های IP را به شبکه شما ارسال کرده و نیز از آن دریافت می دارند، این وظیفه شماست که این بسته ها را به بقیه دنیا بفرستید و یا در یافت کنید.
  در کل دو دسته مختلف از مشتریها وجود دارد که به دو گروه متفاوت تقسیم می شوند: مصرف کننده های عادی، شرکتها و ادارات. مصرف کننده های عادی شامل تعداد بسیار زیادی از مشتریان شما می شود که به صورت انفرادی از شما خرید می کنند و بسیار ارزشمندند و گروه دوم که معمولاً خواستار خدمات خوبی از شما می باشند و معمولاً بهای آن را هم می پردازند. اینگونه شرکتها معمولاً می خواهند اداره خود را به اینترنت متصل نمایند، که در این حالت شما تکه کوچکی از اینترنت را به سوی آنها روانه می کنید که تحت عنوان subnet شناخته می شود.
   
  چیزهایی برای ISP شدن نیاز دارید؟
  تعداد بسیار کمی تکه برای کامل کردن پازل ISP نیاز است. با شکستن ساختار شبکه ساختار شبکه یک ISP به سه ناحیه متفاوت، ما بسادگی می توانیم ببینیم که هر تکه جایش کجاست. این سه ناحیه عبارتند از:
   
  * شبکه دستیابی(Access Network): این قسمت جایی است که سرویسهای دستیابی اضافه می شوند، که می تواند شامل سرورهای دستیابی از دور (Remote Access Sever یا RAS) برای خاتمه دادن به ارتباط مدمهای Dial-up یا DSL برای خطوط اجاره ای باشد.
  * شبکه توزیع (Distribution Network): این همان جایی است که سرویسهای ستون فقرات (backbone services) به شبکه دستیابی شما اضافه می شوند. Ethernet ستون فقرات ISP را تعریف کرده و همه چیز را به هم متصل می نماید.

   

  * شبکه هسته (Core Network): این قسمت مسئول اتصال شبکه شما به WAN، که در اینجا منظور اینترنت است، می باشد. از آنجا که اینترنت شبکه ای از شبکه هاست لذا این ارتباط تنها اتصالی به یک ISP بزرگتر می باشد.
 • فهرست و منابع تحقیق مقاله ساختار ISP

  فهرست:

  سیستم پشتیبانی گویا

   

  نصب وراه اندازی ISP

   

  چگونه می توان تبدیل به یکISP شد؟

   

  سیستم یکپارچه گزارشات ومدیریت ISP

   

  منابع

  منبع:

   

  http://www.acm.org/pubs/corr

   

  http://www.cs.sunysb.edu/website/

   

  http://www.computer.org

کلمات کلیدی:  N/A
تحقیق در مورد تحقیق مقاله ساختار ISP, مقاله در مورد تحقیق مقاله ساختار ISP, تحقیق دانشجویی در مورد تحقیق مقاله ساختار ISP, مقاله دانشجویی در مورد تحقیق مقاله ساختار ISP, تحقیق درباره تحقیق مقاله ساختار ISP, مقاله درباره تحقیق مقاله ساختار ISP, تحقیقات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله ساختار ISP, مقالات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله ساختار ISP

دریافت لینک دانلود به صورت خودکار بلافاصله پس از پرداخت

امکان پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شتاب

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول