تحقیق مقاله ماهی آپولو شارک

تعداد صفحات: 6 فرمت فایل: word کد فایل: 6292
سال: مشخص نشده مقطع: مشخص نشده دسته بندی: شیلات
قیمت قدیم:۷,۰۰۰ تومان
قیمت: ۵,۰۰۰ تومان
دانلود مقاله
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه تحقیق مقاله ماهی آپولو شارک

   

  آپولو شارک apollo shark
  با سلام
  نام ماهی: آپولو شارک
  Luciosoma pellegrini, L. setigerum نام علمی:
  راسته: شارک ها
  Cyprinidae زیر خانواده:
  زیستگاه: آسیا
  اندازه: بیش از 8 اینچ
  دمای مناسب: 68-77 فارنهایت
  Ph: 6.0-6.5
  Dh: 5-8
  حداقل اندازه ی تانک: 40 گالون
  نور: معمولی
  آپولو شارک ماهی فعال است و نیاز مند نگهداری گروهی می باشد. این ماهی شنا در میان گیاهان آکواریوم را دوست دارد. توجه داشته باشید که آکواریومتان حتما دارای در پوش باشد زیرا این ماهی بیرون می پرد.
  تکثیر آپولو نیازمند چندان دشوار نیست و نیازمند وسایل خاصی نیست.
  این ماهی اکثر غذاها را می پذیرد. از جمله غذا های محبوب این ماهی غذای فریز شده، کرم قرمز، کرم فشرده و غذاهای پلیت است.

   

  سیلور شارک(Bala Shark) یک ماهی بزرگ ، شناگری سریع است این ماهی میتواند تقریباً تا35سانتیمتر رشد کند ولی در آکواریم هایی که جای کافی برای شنا کردن آنها ندارند اندازه ی آنها کوچکتر از این مقدار می شود.
   
  البته تنها مشکلی که در مورد این ماهی وجود دارد در حمل و نقل آنهاست که ممکن است دچار استرس شوندو بعد از اینکه در تانک مورد نظر قرار داده شوند برای مدت چند دقیقه وارونه بمانند؛ مشکل خاصی نیست ولی باید در حمل و نقل ،آنها را به آرامی جابجا کرد و نیز در هفته ی اولی که در تانک قرار داده می شوند مورد مراقبت مخصوص گیرند تا دچار بیماری و یا استرس و در نهایت مرگ نشوند.رشد این ماهی نسبتاً مناسب است و ماهیانی هستند که هر نوع غذایی را می خورند و هر چیزی که به داخل دهانشان برود دیگر خارج نخواهد شد.آکواریوم حاوی این ماهی ، آکواریم حتماً باید دارای در پوش باشد زیرا ممکن است از آکواریم به بیرون بپرد.
   
 • فهرست و منابع تحقیق مقاله ماهی آپولو شارک

  فهرست:

  ندارد.
   

  منبع:

  ندارد.

تحقیق در مورد تحقیق مقاله ماهی آپولو شارک , مقاله در مورد تحقیق مقاله ماهی آپولو شارک , تحقیق دانشجویی در مورد تحقیق مقاله ماهی آپولو شارک , مقاله دانشجویی در مورد تحقیق مقاله ماهی آپولو شارک , تحقیق درباره تحقیق مقاله ماهی آپولو شارک , مقاله درباره تحقیق مقاله ماهی آپولو شارک , تحقیقات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله ماهی آپولو شارک , مقالات دانش آموزی در مورد تحقیق مقاله ماهی آپولو شارک , موضوع انشا در مورد تحقیق مقاله ماهی آپولو شارک
ثبت سفارش
عنوان محصول
قیمت